کولوسفسکی: “خوشحال ترین آدم دنیا هستم”

خبرنگار: سجاد عبداللهی

دژان کولوسفسکی از آغاز پیش فصل وارد دنیای یوونتوس شده و از هوای آن تنفس کرده و امروز، این بازیکن سوئدی به طور رسمی به عنوان بازیکن بیانکونری در استادیوم آلیانز معرفی شد.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – این هافبک متولد سال ۲۰۰۰، پیراهن شماره ۴۴ را خواهد پوشید. او ایده های مشخصی را در نظر گرفته، اما بالاتر از هر چیز دیگر خوشحالی اش را توصیف می کند: “احساس خوش شانسی می کنم که اینجا هستم و هم اکنون من این حس را دارم که انگار خوشحال ترین آدم دنیا هستم و بی صبرانه منتظر نشان دادن بهترین عملکردم هستم.”

کولوسفسکی:

پیشرفت

“من به اینجا آمدم تا پیشرفت کنم، و خارج از زمین بازی هیچ کسی انتظارش نسبت به انتظاری که خودم از خودم دارم بیشتر نیست. هر روز می خواهم که از قبل قوی تر شوم، من همیشه می خواهم که برنده شوم و هم تیمی ها و شهر را خوشحال کنم. در جلسات تمرینی یووه باید از ۱۰۰ درصد خودت استفاده کنی و در ذهنت چیزی جز پیشرفت مستمر را نباید داشته باشی.”

تیم

“کریستیانو رونالدو خارق العاده هست، خوش شانس هستم که می توانم با او بازی کنم و امیدوارم که چیزهای زیادی یاد بگیرم. او خیلی عالیست، اغلب با هم صحبت می کنیم و من امیدوارم که در میدان بازی کمکش کنم، تحسین های او بسیار خرسندم میکند. افتخاریست که توسط پیرلو تمرین داده می شوم، به من بسیار کمک می کند و نکته های ریز بسیاری می گوید که می توانند تغییر ایجاد کنند.”

آماده شدن برای آغاز

روز یکشنبه، در بازی مقابل سمپدوریا، دژان می تواند کار رسمی اش با پیراهن یوونتوس را آغاز کند و این عضو جدید نظرات خود را درباره ی بازی به اشتراک می گذارد: “یک بازی مهم در پیش روی ماست، بالاخره قرار است بازی کنیم. اگر سرمربی مرا انتخاب و وارد بازی کند، من کاملا آماده خواهم بود. نمیتوانم صبر کنم. هیچ ترجیحی از نظر نقش ندارم، من در طول سال ها در نقش های مختلفی بازی کرده ام.”