OB Sports شریک رسمی یوونتوس می‌شود

خبرنگار: سجاد عبداللهی

OB Sports که یکی از عرصه‌های اصلی ورزش و سرگرمی آسیاست، امروز به جدیدترین شریک منطقه‌ای یوونتوس تبدیل شده ‌است.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – هدف مشترک این دو برند، فراهم نمودن یک تجربه ورزشی و سرگرمی بی­نظیر از طریق یک همکاری جامع است. OB Sports مدتهاست که به هدف خود برای ارائه تجارب تعاملی متنوع ورزشی و با کیفیت بالا برای مخاطبان خود متعهد بوده و در نتیجه به طور گسترده تحسین شده است.

فدریکو پالومبا، مدیر عامل APAC یوونتوس اظهار داشت: “خوشحالیم که رسما همکاری منطقه­ ای خود با OB Sports، به عنوان یکی از معتبرترین برندهای ورزشی و سرگرمی آسیا را اعلام می­ کنیم. این دو برند آرمانگرا و تاثیرگذار، تجربه و تعامل بیشتری با طرفداران یکدیگر فراهم نموده و موفقیت مشترک را در طول مشارکت خود ایجاد خواهند کرد.”

ویلیام رابرت، مدیر توسعه جهانی و سخنگوی OB Sports افزود: “مبارزه یوونتوس تا سرحد ارزندگی و پیشرفت سبک زندگی، هم­ افزایی بسیار خوبی با روحیه نوآورانه OB Sports برای پیکار تا رسیدن به تعالی دارد. من بر این باورم که همکاری ما هیجان­ انگیزترین همکاری متقابل OB Sports در سال ۲۰۲۰ خواهد بود که جرقه ­های منحصر به فرد زیادی ایجاد خواهد کرد. ما جذابیت و نفوذ بین‌المللی بیشتری برای OB Sports و یوونتوس ایجاد خواهیم کرد و تجربه سرگرمی لوکس را برای مشتریان آسیایی فراهم خواهیم نمود.”

این همکاری باعث خواهد شد که OB Sports و یوونتوس همگام با ورزش‌های حرفه‌ای، فعالیت‌های سرگرمی آنلاین و آفلاین خود را با هدف گسترش بیشتر حضور بین‌المللی یکدیگر آغاز کنند.