شروع یووه با پیروزی

خبرنگار: سجاد عبداللهی

یوونتوس بازی های سری آ خود را با پیروزی ۳-۰ مقابل سمپدوریا در غروب یکشنبه و در استادیوم آلیانز آغاز کرد.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – کولوسفسکی گل اول را قبل از گل های نیمه ی دوم لئوناردو بونوچی و کریستیانو رونالدو که پیروزی را تضمین کردند به ثمر رساند.

گلزنی کولوسفسکی در بازی اول

این بازی اولین بازی آندره آ پیرلو به عنوان سرمربی یوونتوس بود و اولین ترکیبی که برای بیانکونری چید ۵-۴-۱ بود. تیم میزبان مالکیت توپ را با پاسکاری از آن خود داشت و چیزی نمانده بود که در دقیقه ی ششم بازی گل زنی کند که با حرکت قدرتمندانه ی دنیلو، توپ با فاصله ی کم از بالای دروازه به بیرون رفت. ضربه ی از راه نزدیک رونالدو با مهار آئودرو بی ثمر ماند. اما تنها چند دقیقه بعد، کولوسفسکی در اولین بازی خود برای یووه با ضربه ای بی نقص و کات دار گلزنی و نتیجه را ۱-۰ به سود یوونتوس کرد. دقایقی بعد رونالدو ضربه ای زد که صدای تیر دروازه را بلند کرد و بعد از آن هم ضربه ای با فاصله از دروازه زد که رمزی برایش ساخته بود.

بونوچی برتری را دو برابر می کند

در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم بازی برابر و خنثی بود به طوری که هیچ کدام از تیم ها حمله ای به سمت دروازه ی دیگری نداشتند. دیشیلیو که جایگزین فرابوتا شد، تلاشی کرد و ضربه اش با فاصله ای کم از کنار تیر به بیرون رفت. مک کنی در ابتدا توپ را مستقیم به سمت آئودرو هدایت کرد که مهار شد، اما توپ برگشت داده شده سر راه بونوچی قرار گرفت که از فاصله ای نزدیک توپ را از خط دروازه گذراند. بازیکن آمریکایی تیم در جایی مناسب از محوطه ی جریمه ی حریف قرار داشت و به دروازه نزدیک شد تا گل سوم را به ثمر برساند، اما آئودرو مهاری چشمگیر انجام داد و با پایش ضربه ی حریف را بی ثمر گذاشت.

تیر خلاص رونالدو

سمپدوریا با کوالیارلا برای تهدید دروازه ی حریف تلاش کرد، اما رونالدو کسی بود که حرف آخر را زد و نتیجه را ۳-۰ کرد. رمزی پاسی هوشمندانه برایCR7 فرستاد که او هم با ضربه ای زاویه دار توپ را روانه ی گوشه ی پایینی دروازه کرد تا سه امتیاز را قاطعانه از آن تیم کند.

یوونتوس:‌ شزنی، بونوچی، کیلینی(دمیرال ۸۵‍‍)، دنیلو، کوادرادو(بنتانکور ۷۸)، رابیو، مک کنی، فرابوتا(دیشیلیو ۶۷)،‌ کولوسفسکی(داگلاس کاستا ۸۲)، کریستیانو رونالدو، رمزی

سمپدوریا: آئودرو، برزینسکی، تونلی، کولی، آوگلو، دپائولی، تورزبی، اکدال، لریس، جانکتو، بونازولی

تصاویر بازی