گلزنی CR7 در ۱۹ فصل متوالی

خبرنگار: سجاد عبداللهی

یک روز دیگر و یک رکورد شخصی دیگر برای کریستیانو رونالدو. CR7 با گلی که در بازی ۳-۰ دیشب مقابل سمپدوریا به نام خود ثبت کرد، در ۱۹ فصل پیاپی گلزنی کرده است و مجموع گل ها را به عدد ۶۶ رسانده است.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – این اولین دفعه ای بود که رونالدو در بازی آغازین لیگ گلزنی کرده است، اولین گل ابتدایی که در خانه زده شد، چرا که در دو فصل قبل، بازی های آغازین در کیه وو و پارما برگزار شدند.

شگفتانه این است که این اتفاق مصادف با اولین بازی او برای اولین تیمش، یعنی اسپورتینگ بوده که CR7 ماجراجویی خارق العاده اش را با آن تیم آغاز کرد. بعد از انتقال به منچستر یونایتد و بعد از آن به رئال مادرید و در نهایت امضای قرارداد با بیانکونری در سال ۲۰۱۸، روند گلزنی رونالدو هرگز تنزل پیدا نکرد بلکه بالعکس کریستیانو به راهش ادامه داده و رکورد ها را یکی پس از دیگری شکسته است. ما منتظر این هستیم که رکورد بعدی اش را هم در لباس بیانکونری بزند.

رکورد های قابل توجه دیگر در بازی با سمپدوریا

  • دژان کولوسفسکی چهارمین بازیکن سوئدی تاریخ یوونتوس شد که توانسته در کنار هم وطن هایش، کرت همرین، زلاتان ابراهیموویچ و اولوف ملبرگ، در سری آ گلزنی کند.
  • وویچیخ شزنی برای صدمین بار در رقابت های مختلف لباس یوونتوس را به تن کرد.
  • لئوناردو بونوچی تنها مدافعی است که توانسته در همه ی هشت فصل گذشته و همچنین این فصل گلزنی کند.