به خانه خوش آمدی آلوارو

خبرنگار: سجاد عبداللهی

هیچ چیز هیجان انگیز تر از بازگشت به خانه نیست و بازگشت آلوارو موراتا به تورین یک بازگشت زیباست.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – بازگشت مهاجم اسپانیایی به یوونتوس اکنون رسمی شده است. این بازیکن ۲۷ ساله با قراردادی قرضی از اتلتیکو مادرید که یک فصل و نیم گذشته را در آن بازی کرده به یوونتوس پیوسته است. او در این فصل در یوونتوس توپ خواهد زد که البته امکان تمدید این قرار داد به مدت یک فصل دیگر و همچنین گزینه خرید نیز برای یوونتوس وجود دارد.

متن خبر رسمی به صورت زیر است:

توافق با اتلتیکو مادرید برای انتقال آلوارو موراتا

تورین، ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۰ – شرکت سهامی باشگاه فوتبال یوونتوس اعلام می کند که بر سر انتقال قرضی آلوارو موراتا تا پایان فصل فوتبالی ۲۰۲۰/۲۰۲۱ با باشگاه اتلتیکو مادرید با مبلغ ۱۰ میلیون یورو که در طول سال جاری پرداخت خواهد شد به توافق نهایی رسیده است.

در ادامه این توافق شامل موارد زیر است:

  • حق خرید دائمی این بازیکن برای یوونتوس در پایان فصل ۲۰۲۰/۲۰۲۱ با مبلغ ۴۵ میلیون یورو که در مدت سه سال مالی پرداخت خواهد شد.
  • حق تمدید قرارداد قرضی این بازیکن از طرف یوونتوس تا پایان فصل ۲۰۲۱/۲۰۲۲ با مبلغ ۱۰ میلیون یورو.
  • حق خرید دائمی این بازیکن برای یوونتوس در پایان فصل ۲۰۲۱/۲۰۲۲ با مبلغ ۳۵ میلیون یورو که در مدت سه سال مالی پرداخت خواهد شد.

دانلود کامل متن خبر

به خانه خوش آمدی آلوارو

آلوارو موراتا قبل از آن که رئال مادرید خواهان بازگشت او به پایتخت اسپانیا شود دو فصل در یوونتوس حضور داشت. اگرچه در طول دو فصل اتفاقات زیادی می تواند رخ دهد و آلوارو آلبومی از خاطرات از خود به جا گذاشته است، که پر از لحظات تماشایی است: گل ها، شادی های پس از گل، پیروزی ها و جوایز.

موراتا در هر دو فصل ۲۰۱۴/۲۰۱۵ و ۲۰۱۵/۲۰۱۶ عضو خط حمله یوونتوس بود و در مجموع ۲۷ گل به ثمر رساند و همواره در حملات یوونتوس حضور داشت و با نمایش سرعت و مهم تر از همه عطش گلزنی خود به قلب هواداران یوونتوس راه پیدا کرد.

مهربان اما مصمم و حیاتی به ویژه در مسیر رسیدن ما به فینال لیگ قهرمانان در سال ۲۰۱۵، تلاش او در بازی های رفت و برگشت در برابر بورسیا دورتموند و رئال مادرید و همچنین گل تساوی بخش در فینال برلین فراموش نشدنی است.

گل های مهم در سری A نیز از راه رسیدند و البته پیش از ترک باشگاه در تابستان ۲۰۱۶ او هدیه ای فوق العاده به ما داد. او در دقیقه ۱۰۸ فینال کوپا ایتالیا در رم وارد زمین شد در حالی که قفل دروازه ها همچنان بسته مانده بود و تنها دو دقیقه بعد با اولین ضربه به توپ گل برتری را به ثمر رساند و در نهایت با همین گل و با نتیجه یک بر صفر برابر میلان در فینال کوپا ایتالیا به برتری رسیدیم.

آلبوم های خاطرات برای یادآوری لحظات گذشته گشوده می شوند و همچنین برای ایجاد خاطرات جدید فراوان، بار دیگر در کنار هم.

اگرچه آلوارو دو سال پیش پس از کسب پنج عنوان قهرمانی در دو سال باشگاه را ترک کرد: دو اسکودتو، دو جام حذفی و یک سوپر کاپ ایتالیا، او همواره در قلب خود یک بیانکونرو باقی ماند و بازگشت او نیز به این معنی است که او هرگز حتی با این تیم خداحافظی  نکرد.

چون آلوارو یکی از ماست.

به خانه خوش برگشتی آلوارو .