موراتا: “یوونتوس یک فرصت فوق العاده”

خبرنگار: سجاد عبداللهی

آلوارو موراتا به یوونتوس بازگشته و بار دیگر پیراهن شماره ۹ را بر تن خواهد کرد. امروز او در حضور رسانه های دعوت شده معارفه شد و در مورد بازگشت خود به باشگاه، کار با آندره آ پیرلو به عنوان مربی و موضوعات مختلف دیگر صحبت کرد.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – در این جا به صحبت های او می پردازیم:

اولین دوره حضور او در پیراهن سفید و سیاه

“اختیار ترک یوونتوس با من نبود. من در مادرید خوشحال بودم اما چیزی که الآن برای من اهمیت دارد اینجا بودن است و من در طول این سال ها با همه در ارتباط بوده ام. خاطرات خوبی را در اینجا داشتم و اکنون زمان آن است که در کنار هم با چالش های جدیدی رو به رو شویم.”

بازگشت به یووه

“وقتی من جوان تر بودم یوونتوس تأثیر بسزایی بر من گذاشت و بازگشت به این جا برای من یک رویا بود. من از بازگشت به این جا خوشحالم. به عنوان یک فرد کاملا بالغ به تورین بازگشته ام. من در مکان درست و در زمان درست هستم . می دانم باید چه کار کنم، من تجربه مورد نیاز را دارم. یوونتوس یک فرصت فوق العاده و تکرار نشدنی در زندگی است.”

پیرلو به عنوان مربی

“داشتن پیرلو به عنوان مربی آن هم بعد از آن که با او هم تیمی بودم فوق العاده است. من تحت تأثیر نحوه مدیریت تیم توسط او قرار گرفته ام. او بهترین شخص برای یوونتوس است و مربی گری سرنوشت او بود.”

بازی به عنوان مهاجم نوک

“ما گزینه های زیادی در خط حمله داریم. من باید سخت تلاش کنم و در خدمت تیم باشم. من هر چه مربی از من بخواهد را با تمام توان انجام خواهم داد. می خواهم گل‌ های زیادی به ثمر برسانم. اما مهم ترین چیز برنده شدن تیم است. اگر بخواهید فقط به رکورد های فردی توجه کنید ورزش اشتباهی را انتخاب کرده اید. وقتی جوان تر بودم به انتقاد ها توجه می کردم. می دانم که باید سخت کار کنم و در مورد آن چه باید انجام دهم شفاف فکر کنم.”

بازی در کنار رونالدو

“من کریستیانو را به خوبی می شناسم، او از بودن در این جا خوش حال است. ما حتی قبل از بازگشت من زیاد صحبت می کردیم.”

رقابت ها

“لیگ قهرمانان برای یوونتوس بسیار مهم است. اگر ما بتوانیم امسال این جام را ببریم من خوشحال ترین فرد در جهان خواهم بود. ما می خواهیم برنده این جام باشیم. من سری A را دنبال کرده ام و این لیگ بسیار رقابتی است. قهرمانی دوباره بعد از چندین دوره قهرمانی روز به روز سخت تر می شود و سطح این رقابت ها در حال بهتر شدن است.”