مصاحبه پیرلو قبل از بازی با رم

خبرنگار: سجاد عبداللهی

آندره آ پیرلو امروز در ورزشگاه آلیانز با خبرنگاران مصاحبه کرد و در مورد پیشرفت تیم در تمرینات، پیشرفت خود به عنوان مربی و موارد جدید در مورد بازیکنان و آلوارو موراتا صحبت کرد.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – در این جا به نکات مطرح شده توسط او می پردازیم:

تیم

“ما فشار تمرینات را افزایش دادیم و تیم هم عملکرد خوبی داشت. ما حتی از هفته گذشته بهتر کار کردیم. بازیکنان با وجود رسیدن به پیروزی بسیار تشنه موفقیت هستند و انگیزه بالایی دارند. این شور و انگیزه بالا به من اطمینان خاطر می دهد.”

در مورد مربیگری

“مربیگری  احساس متفاوتی است زیرا من تصمیم گیرنده نهایی نیستم و به بازیکنانی که به زمین می روند بستگی دارد. در ذهنم مدت زیادی به این پرداخته ام که چه طور باشم تا بازیکنان بهترین عملکردشان را داشته باشند.”

اخبار بیشتر در مورد موراتا

“ما منتظر یک فوروارد بودیم و حالا او این جاست. آلوارو موراتا ما را به خوبی می شناسد، من شانس بازی در کنار او را داشته ام: او یکی از اولویت های ما بود، از لحاظ تکنیکی و تاکتیکی او دقیقا بازیکنی است که ما به دنبال آن بودیم.”

اخبار جدید در مورد بازیکنان

“ما با دیبالا بعد از بازگشت تدریجی او به تمرینات کار کرده ایم. باید وضعیت امروز او را بررسی کنیم تا در مورد همراهی او با تیم در سفر به رم تصمیم بگیریم. با توجه به حضور در لیگ اروپا در فصل آینده پلگرینی به جنوا رفت تا فرصت بیشتری برای حضور در بازی داشته باشد. دیشیلیو مانند هفته گذشته آماده است. ما برای پیدا کردن بهترین راه حل برای سامی خدیرا و باشگاه با او صحبت کردیم. آرتور بعد از یک دوره تمرین نکردن به تیم اضافه شده اما در همین مدت عملکرد خوبی داشته است. او از لحاظ تاکتیکی و فنی در حال جا افتادن در ترکیب است. برناردسکی و داگلاس کاستا دو بال کناری ما خواهند بود و باید در این پست بیشترین تلاش خود را انجام دهند.”

لیگ و تغییرات به وجود آمده

“حریفان ما خیلی قوی تر شده اند، لیگ هیجان انگیزی در پیش داریم. هیچ کس از پیش برنده نیست و ما باید تا روز آخر بجنگیم. تغییرات اساسی؟ بعد از تنها یک بازی اعمال چنین تغییراتی دشوار است اما من تلاش می کنم با توجه به نیاز های فنی تیم خودمان و ویژگی های تیم رم بهترین ترکیب ممکن را به زمین بفرستم.”