آمار بازی یوونتوس – رم

خبرنگار: سجاد عبداللهی

پنج آمار جالب در مورد بازی یوونتوس – رم

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – این آمار به شرح زیر می باشد:

رویارویی های گذشته

این دیدار یکصد و هفتاد و سومین تقابل رم و یوونتوس در سری آ می باشد و در دیدار های گذشته یوونتوس دو برابر حریف به پیروزی دست یافته است (۸۲ پیروزی برای یوونتوس در برابر ۴۱ پیروزی رم). همچنین ۴۹ تساوی در دیدار های این دو تیم رقم خورده است.

بازی های برگزار شده در المپیکو

در ۸۶ دیدار برگزار شده در خانه جالوروسی رمی ها با ۳۲ پیروزی در برابر ۲۶ پیروزی یوونتوس عملکرد بهتری داشته اند و همچنین در این ورزشگاه ۲۸ دیدار با تساوی به پایان رسیده است.

مالکیت توپ

یوونتوس با ۶۶ درصد و رم با ۶۰ درصد مالکیت توپ در بین چهار تیمی که در بازی اول این فصل از این نظر بهترین عملکرد را داشته اند قرار دارند و دو تیم برتر دیگر از این نظر ساسولو با ۶۸ درصد و ناپولی با ۶۱ درصد مالکیت توپ می باشند.

CR450 ؟

کریستیانو رونالدو فقط دو گل با رسیدن به رکورد ۴۵۰ گل زده در پنج لیگ برتر اروپا فاصله دارد. رکوردی که در فصل ۲۰۰۳/۲۰۰۴ در بازی اول او برای یونایتد شروع شد. همچنین لیونل مسی با ۴۴۴ و ابراهیموویچ با ۲۸۰ گل نفرات بعدی در این لیست هستند.

بیش تر در مورد موراتا

آلوارو موراتا در ۹ بازی گذشته در تمام رقابت ها با پیراهن یوونتوس بین ماه مارچ تا می ۲۰۱۶ بر روی ۹ گل تأثیر مستقیم داشته است (۴ گل و ۵ پاس گل)