مصاحبه های بعد از بازی با رم

خبرنگار: سجاد عبداللهی

با وجود دو بار عقب افتادن در بازی و ده نفره شدن، یوونتوس به لطف دبل رونالدو با یک پنالتی و سپس تبدیل به گل کردن سانتر دنیلو با کسب یک امتیاز از المپیکو به تورین بر می گردد.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – در اینجا به صحبت های مربی و بازیکنان بعد از بازی می پردازیم:

آندره آ پیرلو

“ما با تیمی روبرو شدیم که با تعداد نفرات بالا حمله می کرد و این بازی با مسابقه مقابل سمپدوریا متفاوت بود. ما می خواستیم روی بازیکنان مرکزی فشار وارد کنیم و در حمله در نبرد های یک در مقابل یک پیروز باشیم اما در بسیاری موارد موفق نبودیم زیرا با تیمی سرسخت روبرو بودیم و می دانستیم که بازی دشواری خواهد بود. هافبک وسط های ما توانایی بازی در دو پست را دارند و ما باید تلاش کنیم تا از این خصوصیات آن ها بهترین استفاده را ببریم. تیم ما در حال بازسازی است و در پیش فصل فرصت کار کردن بر روی راه حل های دیگر را نداشتیم و در این بازی های ابتدای فصل بر روی این موارد کار خواهیم کرد. رونالدو ؟ او برای گلزنی تمرین می کند اما در بازی حتی بعد از ده نفره شدن تیم دوندگی زیادی نیز انجام داد و تلاش زیادی کرد که این برای سایر بازیکنان تیم بسیار مفید بود.”

کریستیانو رونالدو

“بعد از ده نفره شدن بازی پیچیده شد اما ما توانستیم امتیاز مهمی به دست آوریم. ما در شروع فصل با مربی جدیدی که ایده های تازه ای دارد قرار داریم. اما من آینده ی روشنی را برای تیم می بینم. مسابقات بسیار رقابتی است و تیم ها قوی تر شده اند و شرایط نیز پیچیده تر خواهد شد. اما به مرور به فرم مطلوب خود می رسیم. تیم پیشرفت کرده است. به نظر من، اکنون خوشحال تریم، بهتر تمرین می کنیم و همه چیز روند بهتری دارد.”

دنیلو

“ما شروع خوبی نداشتیم اما در فاز دوم بر بازی مسلط شدیم و عملکرد بهتری داشتیم. پس ما این تساوی را مثبت ارزیابی می کنیم. امروز دیدیم که برای بردن باید بهتر شویم. نقش من؟ من بارها در منچستر سیتی در این پست بازی کرده ام و فکر می کنم  می توانم در این پست به هم تیمی هایم کمک کنم.”