هشدار الساندرو دلپیرو در مورد رقبا

خبرنگار: سجاد عبداللهی

الساندرو دلپیرو هشداری جدی در مورد تهدید آتالانتا و اینتر میلان در مسیر رسیدن یوونتوس به دهمین قهرمانی پیاپی در لیگ داد.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – یووه نه فصل قبلی را با قهرمانی در سری آ به پایان رسانده و آندره آ پیرلو را برای رسیدن به دهمین قهرمانی پیاپی به عنوان سرمربی خود منصوب کرده است.

این هافبک میانی سابق مربی­ای تازه کار است اما برخی از بهترین ها را در بین نفرات تیم خود در اختیار دارد که سرشناس ترین آن ها کریستیانو رونالدو می باشد.

اینتر میلان با توجه به انتصاب آنتونیو کونته در مسیر رسیدن به قهرمانی به چالشی جدید برای یوونتوس تبدیل شده و آتالانتا نیز با کسب مجدد سهمیه لیگ قهرمانان اروپا رشد قابل توجهی داشته است.

دل پیرو از این که هم تیمی سابقش برای کسب عنوان قهرمانی توسط این تیم ها به چالش کشیده شود نگران است و  به آن ها هشدار می دهد که این چالش ها را جدی بگیرند.

دلپیرو در مصاحبه با اسکای اسپورت ایتالیا  اظهار داشت:

“اینتر و آتالانتا کاندیداهای جدی کسب اسکودتو هستند.”

“آتالانتا تجربه لازم را دارد وآن ها از عملکرد خود در تساوی فصل گذشته در تورین پشیمان هستند.”

“لاتزیو نیز تیم باکیفیتی است ولی باید برای رسیدن به قهرمانی تلاشی دوچندان داشته باشند. و اینتر… خب ما پنج تغییری را که در برابر فیورنتینا انجام دادند دیدیم و می دانیم چقدر می توانند قاطع باشند.”

یووه مسیر خود را در این فصل با یک پیروزی در برابر سمپدوریا آغاز کرد اما با یک تساوی ۲-۲ برابر رم در بازی قبلی خود در لیگ متوقف شد. بازی بعد این تیم در چارچوب رقابت های سری آ مقابل تیم خوب ناپولی می باشد.