تویجا به توییتر آمد

خبرنگار: سجاد عبداللهی

تویجا هیرینن برای پاسخ به سوالات داغ شما به توییتر آمد. او در مورد پوشیدن پیراهن بیانکونری، زندگی در تورین و فوتبال و بسیاری موارد دیگر صحبت کرد. همچنین سرود باشگاه یوونتوس را هم می خواند.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – در این جا به گفته های او می پردازیم.

زندگی در یوونتوس

سال گذشته با وجود کرونا کمی عجیب بود اما ما عملکرد خوبی داشتیم و از کسب سومین اسکودتو بسیار خوشحال شدیم. قهرمانی هیچ وقت آسان نیست اما سه قهرمانی پشت سر هم بسیار خاص تر است.

حضور در تیمی با این کیفیت فوق العاده است و تاریخچه یوونتوس این تجربه را خاص تر هم می کند. من از بازی در این تیم حسی فرا تر از خوشحالی دارم.

این تیم از زمان شروع کار خود رشد زیادی داشته و همه چیز به سرعت در حال پیشرفت است. برای مثال بازی دوشنبه آینده در سن سیرو مقابل میلان اتفاقی فوق العاده است.

تویجا به توییتر آمد

زندگی و فوتبال

شکل بازی در شمال اروپا فیزیکی تر است و دوندگی زیادی احتیاج دارد، اما در این جا بازیکنان تکنیکی تر هستند و شکل بازی تاکتیکی تر است.

در طول تعطیلی بازی ها تقریبا با همه ی بازیکنان صحبت می کردم اما شاید بیش از همه با لیندا سمبرانت صحبت می کردم.

این شماره پیراهن همان شماره ای است که در تیم سابقم داشتم. این شماره خوبی برای یک مدافع است.

اولین بار در ده سالگی در تیمی به بازی کردن پرداختم ام آن موقع بسیار خجالتی بودم.  من از چهار یا پنج سالگی با خواهرم بازی می کردم.

دوست پسرم مهم ترین طرفدار من است. او همواره بازی ها را می بیند و نظر خود را به من می گوید.

تویجا به توییتر آمد

تورین و ایتالیا

غذای ایتالیایی بسیار خوشمزه است و غذای مورد علاقه ی من پاستا با پستو ( سس ریحان و سیر ) است.

به ویژه الآن که در فصل پاییز هستیم دلم برای سونا خیلی تنگ شده است. در فنلاند هر خانه سونای خود را دارد و این جا خیلی دلم برای آن شرایط تنگ شده است.

او سرود باشگاه یوونتوس را نیز می خواند.

خب این هم از این.