یووه و Wings Mobile در کنار هم

خبرنگار: سجاد عبداللهی

ما در مورد Wings Mobile LLC صحبت می کنیم که استارت آپی در زمینه تکنولوژی است و توسط آنتونیو میلیو تاسیس شده و در حال گسترش سریع در سطح بین المللی است.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – این شرکت هم اکنون در ده بازار آمریکای لاتین فعالیت دارد و به تازگی به بازار ایتالیا وارد شده است.

همکاری با Wings Mobile ریشه در علاقه به پرورش استعداد های ایتالیایی برای ساخت گوشی های هوشمند با طراحی زیبا و همچنین کمک به رشد و دانش این استارت آپ فوق العاده با روح و قلبی تمام ایتالیایی دارد.

توماس آریکو، رئیس بخش همکاری در یوونتوس اظهار می کند:

“با این توافق، یوونتوس از رشد شرکت های ایتالیایی که انگیزه ای مشابه با آن ها دارد حمایت و در این امر مشارکت می کند و این انگیزه مشترک رشد، گسترش به بازار های جدید و مشتریان مشتاق است”

این توافق شامل موارد بازاریابی و ارتباطاتی مختلفی از جمله نمایش برند Wings Mobile در زمین مسابقه در طول سری آ و کوپا ایتالیا، در کمپ تمرینات یوونتوس، فعالیت های انجام شده در کانال های دیجیتالی و اجتماعی، استفاده از این لوگو در ATL،  BTL و ارتباطات اینترنتی در بازار ایتالیا و آمریکای لاتین می شود.

آنتونیو میلیو ، بنیان گذار Wings Mobile:

“همکاری با یوونتوس برای Wings Mobile یک افتخار است. برای یک استارت آپ نو پا مانند ما، امکان همکاری با موفق ترین برند در فوتبال ایتالیا و یکی از موفق ترین ها در جهان فوتبال امکان فوق العاده ای برای گسترش استارت آپ است. فرصتی بزرگ که نه تنها امکان رشد کسب و کار ما را از طریق نمایش گسترده تر محصولات و برند ما فراهم می کند، بلکه از تلاش تبلیغاتی اعضای ما نیز حمایت می کند.”