پیرلو: “ما می دانیم باید چه کاری انجام دهیم”

خبرنگار: سجاد عبداللهی

مطابق معمول در بعد از ظهر قبل از بازی، آندره آ پیرلو به اتاق رسانه ای ورزشگاه آلیانز آمد و در مورد بازی فردا و وضعیت بازیکنان خود صحبت کرد.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – در اینجا به صحبت های او می پردازیم:

بازی فردا

فکر نمی کنم مشکلی در مورد مسابقه ی فردا وجود داشته باشد. ما مثل همیشه آماده ایم. ما شکلی از بازی را در برابر رم امتحان کردیم و شاید نوع دیگری از بازی را فردا در برابر ناپولی آزمایش کنیم. ممکن است آرتور از ابتدا در ترکیب قرار بگیرد. کوادرادو و فرابوتا هم به احتمال زیاد در ترکیب ابتدایی خواهند بود. ناپولی با آمدن گتوزو ذهنیت جدیدی را نشان داده است. آن ها یک تیم قدرتمند و مستحکم هستند. ما می دانیم که باید چه کار کنیم.

بازیکنان

پائولو دیبالا نیاز به سپری کردن یک دوره ریکاوری دارد. ما در مورد این که او می تواند از ابتدا در ترکیب قرار بگیرد یا در ادامه به عنوان یار تعویضی به بازی برود در حال بررسی هستیم. رونالدو اولین بازیکنی است که سر تمرین می آید و آخرین بازیکنی که تمرین را ترک می کند. روحیه او برای ما حیاتی است. او فصل را به خوبی شروع کرد. موراتا بازیکن مؤثری است. ما با هدف او را به خدمت گرفتیم. من فکر نمی کنم که او در بازی قبلی بد بازی کرد. او فرصت زیادی برای تأثیر گذاری بر بازی نداشت در کل موراتا بازیکن قدرتمندی است.

بازار

اگر بازیکن جدیدی از راه برسد فقط دوشنبه بعد از ظهر او را خواهیم دید. فابیو پاراتیچی روی این موضوع کار می کند. سامی خدیرا، ماتیا دیشیلیو و داگلاس کاستا مثل دیگر بازیکنان تمرین می کنند و برای بازی آماده هستند.