تمدید قرارداد پنج بازیکن بیانکونر

خبرنگار: سجاد عبداللهی

امروز در باشگاه یوونتوس روز تمدید بود. پنج بازیکن جوان تیم اصلی برای تمدید قرارداد تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۲ دست به قلم شدند: لیزا بوآتین، آریانا کاروسو، آئورا گالی، وانسا پانزری و آندریا استاسکووا.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – تمدید قرارداد نشان دهنده اعتماد باشگاه به آن ها به دلیل اطمینان از رشد فزاینده آن ها است. برای لیزا، آریانا، یایا و وانسا، این تمدید قرارداد در واقع ادامه دادن داستانی است که با تاسیس تیم بانوان یوونتوس شروع شد، در حالی که برای آندریا، ادامه ماجراجویی است که با تأثیری خوب در فصل گذشته شروع شد، جایی که او توانست در تمامی مسابقاتی که برای بیانکونر به میدان رفت موفق به گلزنی شود.

کاروسو، در سال ۱۹۹۹ متولد شد، او به تازگی و در شروع فصل به ۷۵ بازی با پیراهن یوونتوس رسیده و توانسته گل های حساسی در برابر ورونا و سن مارینو به ثمر برساند. در همین حال، گالی ترکیبی از استحکام وکیفیت است. او که در سال ۱۹۹۶ متولد شده هر فصل سدی محکم در ترکیب تیم گوآرینو تشکیل داده است. از طرف دیگر، بوآتین متولد سال ۱۹۹۷ است. از زمان اولین بازی های خود در پیراهن سفید و مشکی یوونتوس مانند یک بازیکن کهنه کار عمل کرده است. استاسکووا و پانزری که هر دو متولد سال ۲۰۰۰ هستند به رشد خود ادامه می دهند و ما از همین جا برای وانسا که در حال ریکاوری است آرزوی بهبودی می کنیم.

تبریک به شما دختر ها. ما برای شریک شدن با شما در لحظات فوق العاده بیشتری آماده ایم.