دومین پیروزی پیاپی مهم برای بیانکونر

خبرنگار: سجاد عبداللهی

یوونتوس پس از برد مهم دوشنبه شب در سن سیرو امروز نیز با نتیجه قاطعانه ۴ بر صفر در برابر ویولا و با گلزنی کریستینا جیرلی، ماریا آلوز ، باربارا بونانسه آ و لینا هرتیگ به برتری رسید و با این نتیجه به پیشتازی زود هنگام خود با دو امتیاز بیشتر نسبت به تیم دوم در جدول سری آ ادامه داد.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – بازی شروعی طوفانی داشت و فقط چهار دقیقه بعد از شروع، گل اول بازی به ثمر رسید. کرنر لیزا بوآتین در تیر دو به جیرلی رسید تا برای دومین بار در هفته و با ضربه والی گل برتری یوونتوس را به ثمر برساند. یوونتوس فشار خود را حفظ کرد و باربارا بونانسه آ در موقعیت تک به تک با دروازه بان با خطای از پشت بازیکن حریف لوییز کویین متوقف شد. این خطا با کارت قرمز مستقیم داور برای مدافع ایرلندی همراه شد و یک ضربه آزاد چسبیده به محوطه جریمه برای یوونتوس به دست آمد و تنها ۱۳ دقیقه پس از شروع بازی ویولا با شرایطی سخت مواجه شده بود. ضربه آزاد محکم بونانسه آ و دفع توپ دروازه بان که توپ را در برابر ماریا آلوز قرار داد سبب شد این بازیکن برزیلی گل دوم یوونتوس را به ثمر رسانده و اختلاف را تنها پس از ۱۵ دقیقه دو برابر کند تا بیانکونر برتری خود را قاطعانه تر کند.

بیانکونر به راحتی و بدون این که تحت فشار حریف قرار بگیرد برتری خود را تا پایان نیمه اول حفظ کرد. در نیمه دوم و بعد از گذشت یک ساعت از زمان بازی بونانسه آ موفق شد تا نام خود را در فهرست گلزنان بازی ثبت کند. جیرلی با یک پاس رو به جلو از لبه محوطه جریمه شماره ۱۱ یوونتوس را در موقعیت گلزنی قرار داد و این مهاجم نیز بدون هیچ اشتباهی نتیجه را سه بر صفر کرد.

چیزی نمانده بود تا یوونتوس ده دقیقه بعد نتیجه را چهار بر صفر کند، کار خوب بازیکن تعویضی لینا هرتیگ با یک پاس عرضی به سمت چپ برای رساندن توپ به دیگر یار تعویضی یعنی آندریا استاسکووا با خروج به موقع دروازه بان فیورنتینا کاتیا اشکروفنگر خنثی شد. اگر چه چند ثانیه بعد، روی پاس در عمق عالی بونانسه آ توپ روی پای هرتیگ جفت و جور شد و این بازیکن سوئدی گل چهارم را به زیبایی به ثمر رساند.

با به صدا درآمدن سوت پایان بازی یک پیروزی بزرگ در یک هفته مهم در ابتدای فصل برای بیانکونر ثبت شد.