نظرات بعد از بازی با کروتونه

خبرنگار: سجاد عبداللهی

آندره آ پیرلو و آلوارو موراتا بعد از سوت پایان بازی در برابر کروتونه نظرات خود را در مورد این بازی بیان کردند.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – در ادامه به نظرات و صحبت های آن ها می پردازیم.

آندره آ پیرلو

“ما برای دومین بار ده نفره شدیم. ما هم در رم و هم امروز فداکاری های زیادی انجام دادیم اما تیم جوانی هستیم و نیاز داریم که کار بیش تری انجام دهیم. باید تجربه کسب کنیم. تا حالا ما فرصت کمی برای تمرین در کنار هم داشته ایم اما یک تیم با کیفیت در حال بازسازی هستیم. بازیکنان کار خود را به خوبی انجام دادند، آن ها نیاز دارند که اشتباه کنند حتی اگر بلافاصله با بازی های مهم مواجه شوند.

“در تمرین دیروز ما گزینه های بازی مستقیم را بررسی کردیم تا در فضای بین خطوط به دنبال بازیکنان خودی باشیم و در عمق حرکت کنیم. کولوسفسکی می تواند در پست های هجومی مختلف بازی کند و در کنار کیه زا بازی خوبی را انجام داد. موراتا دوست داشت بازی کند و از لحاظ فیزیکی شرایط خوبی داشت. آرتور؟ او از فوتبال اسپانیا آمده، او به بازی نزدیک عادت دارد و امشب عملکرد بدی نداشت. اما ما به تلاش خود ادامه می دهیم.”

“رقابت در این فصل بسیار بالاست. تیم های زیادی ابزار لازم برای پیروزی را دارند، جنگ سختی در پیش خواهد بود و ما باید امتیاز کسب کنیم اما من تکرار می کنم که ما در حال بازسازی هستیم و به زودی به شرایط آرمانی بر می گردیم.”

نظرات بعد از بازی با کروتونه

آلوارو موراتا

“ما از ده نفره شدن دوباره برای دومین بازی پیاپی و نبردن بازی متأسفیم. باید فورا و مصمم به زمین برگردیم. این مقطع برای همه پیچیده است، هم برای فوتبال و هم به طور کلی برای زندگی اما در ابتدای فصل هستیم و مهم ترین چیز این است که به تلاش خود ادامه دهیم و به سمت جلو حرکت کنیم. آفساید من؟ فوتبال همین است، فقط چند سانتی متر نتیجه بازی را تغییر می دهد. اما ما یک تیم عالی و گروهی فوق العاده هستیم که برای رسیدن به اهدافمان به تلاش کردن ادامه می دهیم.”