سرمربی تیم آندره آ پیرلو و کاپیتان تیم جورجیو کیلینی امشب در کیف در کنفرانس خبری شرکت کردند و در باره ی بازی فردا در برابر دیناموکیف صحبت کردند.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – صحبت های این دو به شرح زیر است:

پیرلو :

آندره آ پیرلو

لوچسکو اولین مربی من بود. او مرا در سن 15 سالگی در تیم اصلی قرار داد. من خاطرات فوق العاده ای از او دارم و تا ابد از او ممنون هستم.  فردا چالش خوبی بین ما خواهد بود. او مربی با تجربه ای است و من او را به خوبی می شناسم. هر کدام از ما می خواهیم که بهترین بازی را انجام دهیم.

ما کریستیانو رونالدو را در اختیار نداریم اما بازیکنان دیگری داریم که می توانند در پست او بازی کنند مانند کاری که آلوارو موراتا در برابر کروتونه انجام داد. ما در مورد بقیه ی بازیکنان خط حمله فردا تصمیم خواهیم گرفت. من آرام و خونسرد هستم و برای اولین بازی خود به عنوان مربی در لیگ قهرمانان لحظه شماری می کنم. در این رقابت ها شروع کردن با برد ضروری است و ما می دانیم که باید چه کار کنیم.

دیبالا پس از 10 روز عدم فعالیت به همراه آرژانتین بازگشته است. من او را به کروتونه بردم تا برای دقایقی به او فرصت بازی بدهم اما ما ده نفره شدیم. من با او صحبت کرده ام و او اکنون آماده است. او بازیکن مهمی برای ماست اما متأسفانه او از نظر فیزیکی آماده نبود. من برای انتخاب ترکیب برای بازی فردا مشکلی ندارم، چون ما بازیکنان مناسبی برای به میدان رفتن در بازی های بزرگ داریم.

رمزی در دو روز گذشته تمرین کرده است. ما امیدواریم که او را برای این بازی در اختیار داشته باشیم. استفاده از دو بازیکن در خط میانی برای چهار هافبک میانی ما فرصتی مناسب است که بتوانند خود را به خوبی نشان دهند.

ما تیمی هستیم که برای بردن ساخته شده ایم. در همه ی رقابت ها برای بردن بازی می کنیم و تا پایان خواهیم جنگید.

پیرلو :

جورجیو کیلینی

ما هنوز شانس تمرین مناسب در کنار هم را نداشته ایم. نکته ی مهم این است که به پیشرفت، هماهنگی بیشتر با یکدیگر و بردن ادامه دهیم. فردا عصر اهمیت ویژه ای دارد. ما هر فصل را با تلاش برای بردن آغاز می کنیم. اراده و ایمان زیادی داریم که می توانیم به اهداف بزرگی دست یابیم.