آندره آ پیرلو و تیمش به دلیل نمایش مطمئن در بازی مقابل دینامو در اولین بازی لیگ قهرمانان در عصر سه شنبه خوشنود بودند.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – صحبت های مربی و بازیکنان پس از پیروزی خوب دو بر صفر در استادیوم ملی المپیسکی به شرح زیر بود:

آندره آ پیرلو

“ارائه ی یک نمایش مطمئن برای ما مهم بود. ایده ی اصلی این بود که بازیکنان بیشتری را در یک سوم دفاعی حریف داشته باشیم. فدریکو کیه زا قابلیت های حجومی دارد و می تواند در هر دو جناح بازی کند. دژان کولوسفسکی و آرون رمزی نیز می توانند اضافه شوند و به همراه خوان کوادرادو در سمت راست تعداد نفرات ما در حمله بالا می رود و می توانیم فشار بیاوریم. فراموش نکنیم که ما کریستیانو رونالدو را در اختیار نداریم و پائولو دیبالا از آمادگی صد در صد  برخوردار نیست، بنابراین شکل خط حمله ی ما می تواند تغییراتی داشته باشد. پائولو برای رسیدن به اوج آمادگی باید بازی کند. او به آرامی اما مطمئنا به شرایط آرمانی بر می گردد. جورجیو کیلینی در ناحیه ی ران پای خود احساس درد می کرد بنابراین باید شرایط او را بررسی کنیم.”

آلوارو موراتا

“بازی در لیگ قهرمانان برای این باشگاه احساسی فوق العاده است. ما می خواهیم تا انتهای این مسیر پیش برویم و برای این کار تمام تلاش خود را انجام می دهیم. برد در این بازی در برابر تیمی با مهارت و با بازیکنانی جوان و سریع بسیار مهم بود. ما به سرعت توپ را به گردش درآوردیم و از پس پرسینگ آن ها به خوبی برآمدیم. ما باید به این روند ادامه دهیم. کیه زا و کولوسفسکی دوستان و بازیکنان فوق العاده ای هستند. هر دوی آن ها آینده ای فوق العاده پیش رو دارند.”

واکنش یوونتوس به پیروزی در برابر دینامو

فدریکو کیه زا

“ما می خواستیم بازی را ببریم و اولین سه امتیاز خود در لیگ قهرمانان را به دست آوریم و برای این کار همه ی تلاش خود را انجام دادیم. این که توانستیم در شروع نیمه ی دوم گلزنی کنیم خیلی خوب بود زیرا اگر بازی به همان شکل ادامه پیدا می کرد کار سخت می شد. مربی از من خواست که هوشیار باشم و سعی کنم از یار مستقیم خودم عبور کنم و من هم همین کار را انجام دادم. ما در تمرینات بر روی تغییر منطقه ی بازی و باز کردن بازی کار کرده بودیم.”

آدرین رابیو

“کسب پیروزی برای افزایش اعتماد به نفس و باور ما خوب است. ما در برابر تیمی جوان و با دوندگی بالا بازی خوبی را انجام دادیم. بازی در نیمه ی اول خیلی سخت بود اما در نیمه ی دوم ما با ایجاد فضا و خلق موقعیت توانستیم شرایط را بهتر کنیم. در این بازی نسبت به بازی های اخیر تلاش بیش تری انجام دادیم و دوندگی بالایی را برای کمک به هم انجام دادیم و در دفاع هم موفق بودیم. توازن و شکل بازی خودمان را حفظ کردیم. در لیگ قهرمانان همه چیز به حفظ توازن برمی گردد.”

وویچک شزنی

“ما امشب مؤثر بازی کردیم و موقعیت های زیادی به حریف ندادیم. در نیمه ی اول منتظر فرصت بودیم و در نیمه ی دوم کار را یکسره کردیم. راضی هستیم زیرا در این بازی نمایش قاطع و محتاطانه ای داشتیم. ما می دانستیم که حریف عقب نشینی می کند و منتظر فرصت است و مهم بود که اسیر ضد حملات نشویم. موراتا این فصل گل های زیادی خواهد زد. ما خوشحالیم که او چنین شروع خوبی داشته ایم. در مسیر درستی قرار داریم و باید در بازی های آینده با اعتماد به نفس بازی کنیم.”