کولوسفسکی :”در مسیر درست”

خبرنگار: سجاد عبداللهی

به دنبال پیروزی فوق العاده در بازی افتتاحیه ی لیگ قهرمانان، یوونتوس بار دیگر بر سری آ و بازی برابر هلاس ورونا تمرکز کرده است.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – دژان کولوسفسکی امروز در مورد پیشرفت بیانکونری با اسکای اسپورت ایتالیا صحبت کرد.

پیروزی در اوکراین

“من بازی در شهر کیف را دوست داشتم. ما به خصوص در فاز دفاعی عالی بازی کردیم. در مسیر درستی قرار داریم. وقتی پاس پشت پای رمزی به من رسید، من فرصت فکر کردن نداشتم و تنها کاری را که در آن لحظه ممکن بود انجام دادم. من امیدوارم که روزی بتوانم چنین گلی به ثمر برسانم.”

سری آ

“تیم های قوی زیادی این فصل در لیگ وجود دارند اما ما فقط می توانیم به خودمان و پیشرفت کردن فکر کنیم. ما در شروع رقابت ها بی نقص نبوده ایم اما به زمان نیاز داریم.”

کولوسفسکی :

نقش دژان

“من هر جایی که مربی تیم پیرلو از من بخواهد بازی می کنم. او هر بار کاری را که من باید انجام دهم به من توضیح می دهد. تمام وظایفی که من داشته ام مشابه هستند و تفاوت زیادی وجود ندارد. ما هنوز در ابتدای فصل هستیم و من هنوز نمی دانم که کدام پست را بیش تر از بقیه دوست دارم.”

گزینه های تهاجمی

“در اینجا تمام مهاجمین بسیار عالی هستند. رقابت داشتن بهترین چیز است. هر روز من باید جایگاه خودم را به دست بیاورم. شما باید همیشه خوب تمرین کنید و آماده باشید.”