کیت چهارم یوونتوس توسط آدیداس و Humanrace FC

خبرنگار: سجاد عبداللهی

خاطرات را دوباره شرح دهید، تاریخ را دوباره زندگی کنید و یک قدم جلوتر باشید.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – امروز از کیت چهارم یوونتوس رسما رونمایی شد و این طراحی بی سابقه توسط آدیداس و Humanrace FC تهیه شده است (تنها توسط باشگاه های معدودی در اروپا یعنی آرسنال، بایرن مونیخ، منچستر یونایتد و رئال مادرید استفاده شده است)

بیانکونری این کیت را در بازی یکشنبه در برابر هلاس ورونا به تن می کند در حالی است که بانوان یوونتوس در 8 نوامبر برای اولین بار از این پیراهن در برابر ساسولو استفاده خواهند کرد.

تیم تحت هدایت فارل ویلیامز، از گذشته ی باشگاه با تمام میراث و منحصر به فرد بودن آن به عنوان عنصر اصلی در فرایند طراحی الهام گرفته است. بازآفرینی لحظات تاریخی برای بازتاب فرهنگ فوتبال امروز. این فرآیندی است که طراحی Humanrace FC را با استفاده از یک طراحی دستی هدایت کرده است.

Humanrace FC در آرشیو آدیداس پیراهن صورتی رنگ فصل 2015/2016، اولین فصل همکاری یوونتوس و آدیداس را یافته است. رنگ روشن و واضحی که مرز میان ورزش و استایل را از میان می برد و به نمادی از فرهنگ فوتبال مدرن تبدیل شده است. این فرآیند خلاقانه بر یک تکنیک طراحی دستی اولیه و پر معنا متمرکز بود. همه ی جزئیات در شکل رنگی دوباره ایجاد شده اند، از آرم باشگاه تا لوگوی شریک تجاری، تا استایلی منحصر به فرد ایجاد کند که هدفی صریح دارد. Humanrace FC با همکاری نزدیک با هر یک از پنج تیمی که در این پروژه سهیم هستند به دنبال کنار هم آوردن این پنج باشگاه برای بزرگداشت روحیه ی انسانیت است.

هدف مشترک فارل و تیم طراحی آدیداس این است که با متحد کردن و تجلیل از تفاوت ها نشان دهند که فوتبال برای همه است. او در این باره می گوید:

“تاریخ است که آینده را شکل می دهد و برای نگاه به آینده باید گاهی به گذشته نگاه کنیم. مهمترین بخش ایجاد این مجموعه شناختن میراث هر باشگاه و چگونگی ثبت و حفاظت از لحظات تعیین کننده در تاریخ هر باشگاه از دید طراحی بود. هر یک از این پیراهن های جدید نمادی از میراث هر یک از این باشگاه ها و گرامیداشت جهانی بودن ورزش است.”

این مجموعه با نمایش فیلم کوتاهی از زندگی های منحصر به فرد انسان هایی که خلاقیت و فرهنگ فوتبال را شکل می دهند راه اندازی می شود. همچنین در میان آن ها باشگاه لندنی Romance FC قرار دارد که یک پیراهن سفارشی برای آن ها در این فصل تهیه شده است.

علاوه بر عناصر هنری، این پیراهن ها دارای جنس AEROREADY آدیداس هستند که برای خشک و راحت نگهداشتن ورزشکاران در همه ی شرایط طراحی شده اند.

کیت چهارم یوونتوس که توسط آدیداس و Humanrace FC تهیه شده اکنون در فروشگاه تورین، میلان، رم و فروشگاه آنلاین رسمی باشگاه موجود است. (هوادارانی که یوونتوس کارت دارند هم اکنون میتوانند با 10 درصد تخفیف این پیراهن را تهیه کنند.) برای دریافت یوونتوس کارت در دایرکت اینستاگرام با ما مکاتبه کنید. (کلیک کنید)

اتفاقات پشت صحنه ی پیراهن جدید را در پیج اینستاگرام live Ahead یوونتوس دنبال کنید.