صحبت های سرمربی پیرلو در مورد بازی با ورونا

خبرنگار: سجاد عبداللهی

بیانکونری فردا عصر به زمین مسابقه بر می گردد جایی که میزبان هلاس ورونا خواهند بود. قبل از این بازی مطابق معمول آندره آ پیرلو با رسانه ها صحبت کرد و اطلاعات جدیدی در مورد وضعیت بازیکنان خود ارائه داد، مثلا این که دیبالا فردا در ترکیب ابتدایی خواهد بود و بازی دوباره در برابر هواداران چگونه خواهد بود.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – صحبت های او به شرح زیر است:

اخبار جدید در مورد بازیکنان

ما در شرایط خوبی قرار داریم. به جز کیلینی تمام بازیکنان شرایط مسابقه را دارند. ما هنوز منتظر نتیجه ی تست کرونای رونالدو هستیم. اما فعلا خبری در دست نیست. الکس ساندرو در حال ریکاوری است. او از نظر فیزیکی و ذهنی با آرامش کار می کند. دلیخت برای بازی آماده است. ما فقط منتظر تأیید پزشک ارتوپد هستیم. برناردسکی نیز در حال ریکاوری بعد از آسیب دیدگی است. به نظر من باید از او در پست بال کناری استفاده کنیم. او بازیکن خوبی است. امروز، ما در انتظار تأیید شرایط مک کنی هستیم تا او نیز بتواند فردا ما را همراهی کند.

دیبالا و موراتا

فردا پائولو دیبالا بازی خواهد کرد. او نیازی به انگیزه دادن نداشت، فقط باید بهبود می یافت و تمرین می کرد. او از ابتدا بازی خواهد کرد. من انتظار چنین عملکردی را از سوی موراتا داشتم. او دیبالا را به خوبی می شناسد و در کنار هم آن می توانند کار های بزرگی انجام دهند. من از موراتا می خواهم که فقط در ضد حملات شرکت نکند و در جریان بازی بیشتر باشد تا بفهمد که فشار بازی از کجا ناشی می شود و از یار مستقیم خود نیز در یارگیری جدا شود.

بازی در برابر هواداران

در یک شرایط سورئال قرار داریم. سه شنبه ما در برابر 20000 نفر بازی کردیم و مانند یک دنیای متفاوت بود. بازی کردن در این شرایط برای هیچ کس آسان نیست. اگرچه با توجه به این که ما اردوی پیش فصل نداشتیم، قرنطینه فرصتی مناسب برای در کنار هم بودن است.

بخش تهاجمی

ما گزینه های تهاجمی زیادی داریم. دیبالا بازیکن خوبی است ولی ما بازیکنان چند پستی زیادی نیز داریم که می توانند در پست های مختلفی بازی کنند. در مرکز میدان تمام چهار بازیکن ما سازگار و قابل جایگزینی با یکدیگر هستند. همه آن ها به صورت چرخشی بازی خواهند کرد.