مصاحبه های پس از بازی یووه – ورونا

خبرنگار: سجاد عبداللهی

پس از تساوی 1-1 در برابر ورونا که فاویلی و کولوسفسکی در این بازی گلزنی کردند، آندره آ پیرلو و آرون رمزی برای صحبت در مورد بازی در کنفرانس خبری حاضر شدند.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – صحبت های آن ها به شرح زیر است:

آندره آ پیرلو

“ما در نیمه اول بیش از حد صبر کردیم و از طرف هافبک های میانی خود زیاد هجومی بازی نکردیم. با این حال بهترین فرصت ها از آن ما بود. پس از گل حریف واکنش نشان دادیم ولی ما به سیلی برای اینکه به خودمان بیاییم نیاز نداریم. باید با انگیزه و عزم بیشتری بازی را شروع کنیم. می دانستیم که این بازی نسبت به بازی در کیف سخت تر خواهد بود به خصوص به دلیل تلاشی که ورونا در زمین بازی انجام می دهد. کولوسفسکی به میدان رفت و خیلی خوب کار کرد. دیبالا 90 دقیقه به خوبی تلاش کرد و این نکته ی مثبتی است. آرتور در دومین بازی خود مانند بقیه ی هافبک های میانی عملکرد خوبی داشت اما ما باید پیشرفت کنیم.”

آرون رمزی

“بازی سختی بود. آن ها پرسینگ خوبی انجام دادند. ما یک گل عقب افتادیم اما نتیجه را جبران کردیم و تلاش کردیم بازی را ببریم. در تلاش برای یادگیری یک سیستم بازی جدید هستیم و لازم است که پیشرفت کنیم و توازن داشته باشیم. نقش من؟ من سعی می کنم در کار دفاعی هم شرکت کنم، این یکی از خصوصیات بازی من است. حالا بازی در مقابل بارسلونا انتظار ما را می کشد. بازی سختی خواهد بود اما ما اینجا در خانه بازی خواهیم کرد و باید به نتیجه ی امشب واکنش مناسبی داشته باشیم و بازی خوبی را انجام دهیم.”