نتیجه ی 1-1 مقابل ورونا

خبرنگار: سجاد عبداللهی

گل دژان کولوسفسکی برای تضمین پیروزی در برابر هلاس ورونا برای یوونتوس کافی نبود و بازی در ورزشگاه آلیانز با تساوی 1-1 به پایان رسید.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – هر دو تیم گل مردود هم داشتند اما در نهایت هیچ چیز این دو تیم را از هم متمایز نکرد.

گل کولی مردود شد

ورونا در یک ربع اول بازی بیشتر حمله کرد. پس از دو ضربه آزاد پیاپی، سیو شزنی در مقابل شوت از راه دور چکرینی در برگشت در برابر کولی قرار گرفت و این بازیکن دروازه را باز کرد اما این گل به دلیل آفساید مردود اعلام شد.

ضربه خوان به تیر افقی دروازه خورد و گل موراتا مردود شد

شانس اول یوونتوس برای گلزنی توسط برناردسکی خلق شد که سیلوستری توپ را برگشت داد. ارسال رمزی به درون محوطه ی جریمه از برنا و موراتا در تیر دوم عبور کرد. نیمه ی اول با دو شانس عالی گلزنی برای میزبان به پایان رسید. کوادرادو چیزی تا گلزنی فاصله نداشت اما شلیک محکم او روی یک توپ زمینی سرگردان داخل محوطه ی جریمه تیر افقی دروازه را به لرزه درآورد و به گل تبدیل نشد. سپس آلوارو موراتا با یک ضربه ی چیپ زیبا از بالای سر دروازه بان جلو آمده ی حریف گل برتری را برای بیانکونری در پایان نیمه ی اول به ثمر رساند اما این گل به دلیل آفساید توسط VAR مردود شد.

فاویلی ورونا را پیش انداخت

تیم میهمان در حمله بسیار خطرناک ظاهر می شد. در دقیقه 55 ضربه ی ناگهانی زاکینی دروازه را تهدید کرد اما شزنی با کف دست توپ را دفع کرد و اجازه ی باز شدن دروازه را نداد. ورونا پس از گذشت یک ساعت از شروع بازی نتیجه را یک بر صفر کرد. بازیکن تعویضی فاویلی که چند دقیقه بعد به دلیل مصدومیت از زمین خارج شد، روی پاس زاکینی به توپ رسید و با یک ضربه ی محکم پای چپ توپ را از سد شزنی گذراند و دروازه را باز کرد.  پیرلو به دلیل مصدومیت بونوچی را در دقیقه 74 از دست داد و فرابوتا را به جای او در به زمین فرستاد.

تلاش کولو نتیجه را 1-1 کرد

بیانکونری به گل تساوی نزدیک و نزدیکتر می شد اما یک بار دیگر تیر دروازه مانع گلزنی آن ها شد. ضربه ی دیبالا پس از تغییر جهت به داخل تیر دروازه برخورد کرد. اما یوونتوس توسط کولوسفسکی که در دقیقه ی 60 به بازی آمده بود روی حرکت انفرادی این بازیکن که وارد محوطه ی جریمه شد و با چند حرکت بدن و فریب با یک ضربه ی زاویه دار توپ را به تور دروازه رساند، به گل دست یافت. در دقایق پایانی بازی یووتوس به فشار خود افزود و چند بار توسط دیبالا، موراتا و کوادرادو، سیلوستری را مجبور به واکنش کردند اما نتوانستند برتری دیر هنگام را به دست آورند.

یوونتوس : شزنی، دنیلو، بونوچی ( فرابوتا دقیقه 74 )، دمیرال، کوادرادو، آرتور، رابیو، برناردسکی( کولوسفسکی دقیقه 60 )، رمزی ( وریونی دقیقه 89 )، دیبالا، موراتا.

نیمکت ذخیره های یووتوس: پینسولیو، بوفون، مک کنی، بنتانکور، فرابوتا، پورتانووا، وریونی، کولوسفسکی، رافیا، پیترز.

ورونا: سیلوستری، لوواتو، چکرینی، امپریور، فاراونی، ویرا، تامزه، لازوویچ، کولی، زاکانی،کالینیچ.

نیمکت ذخیره های ورونا: براردی، پاندور، دی مارکو، باراک، فاویلی، ایلیچ، تراچیانو، کانسلیری، رووگ، مگنانی، داویدوویچ، آمیون.