کنفرانس خبری قبل از بازی با بارسا

خبرنگار: سجاد عبداللهی

کمتر از 24 ساعت به میزبانی دوباره ی یوونتوس در ورزشگاه آلیانز و این بار در برابر بارسلونا باقی مانده است. در مصاحبه ی قبل از بازی، مربی تیم آندره آ پیرلو و دنیلو با رسانه های دعوت شده درباره ی مسابقه ی پیش رو صحبت کردند.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – گفته های آن ها به شرح زیر است:

کنفرانس خبری قبل از بازی با بارسا

آندره آ پیرلو

“عصر امروز ما نتیجه ی قطعی تست کرونای رونالدو را دریافت خواهیم کرد. کیلینی و دلیخت قطعا در بازی فردا غایب خواهند بود اما شرایط بونوچی را بررسی خواهیم کرد. دیبالا کمی خسته است اما این موضوع بعد از اولین بازی که او از ابتدا در ترکیب قرار گرفته طبیعی است. او همچنان برای بهتر شدن به زمان نیاز دارد.”

“فردا بازیکنانی که برای بازی در اختیار ما خواهند بود مشخص می شوند. بارسلونا ما را مجبور خواهد کرد که بازی خوبی را انجام دهیم. مک کنی در حال ریکاوری است اما بعید می دانم که او فردا در دفاع بازی کند.  من امیدوارم که ما به زودی تمام بازیکنان را در اختیار داشته باشیم تا ترکیب درستی را در زمین قرار دهیم. ما فرصت خوبی داریم تا با باشگاهی سطح بالا بازی کنیم. این بازی را با احترامی که شایسته ی آن است  برگزار می کنیم حتی اگر قطعی نباشد ما می خواهیم که قدرت خودمان و آن ها را آزمایش کنیم.”

“با وجود چند غایب بازیکنان خوبی در بارسا حضور دارند. نکات کلیدی برای ما انگیزه و عزم است. این بازی سخت اما زیبا خواهد بود. برای 15 سال مسی و کریستیانو رونالدو کارهای بزرگی انجام داده اند. من برای اولین بار به عنوان مربی با مسی روبرو می شوم. با او با تمام احترامی که لایق آن است روبرو خواهم شد.”

“کولوسفسکی و فاتی دو بازیکن آینده دار هستند. آن ها با بهترین های زمان خود هم بازی هستند و می توانند چیز های زیادی یاد بگیرند. اگرچه خصوصیات آن ها متفاوت است. ما با چهار دفاع بازی خواهیم کرد و این تنها راه حل امکان پذیر در شرایط فعلی است. در میانه ی میدان شاهد نبرد دو خط میانی بسیار تکنیکی خواهیم بود. من و کومان ضربات آزاد را به شکل کاملا متفاوتی می زدیم. او ضربات محکمی می زد ولی من به روش دیگری ضربه می زدم.”

کنفرانس خبری قبل از بازی با بارسا

دنیلو

“من درمورد بازی در این آرایش احساس خوبی دارم. ما اغلب مالک توپ هستیم. من آماده ام تا بهترین عملکردم را در بازی فردا داشته باشم و همه ی تلاشم را انجام دهم و به تیم کمک کنم تا برنده ی بازی باشد. ما باید سریع و با تمرکز بازی کنیم. در مسیر درستی قرار داریم و واقعا می خواهیم که یاد بگیریم و پیشرفت کنیم.”

“این مسابقات برای حضور در بازی بهترین هستند. ما می خواهیم ببریم و عملکرد خوبی داشته باشیم. با حضور تماشاگران شرایط می توانست بهتر باشد ولی باید به همان اندازه تمرکز خود را حفظ کنیم. از نظر منطقی، نبود کریستیانو می تواند به هر تیمی ضربه بزند اما ما به خودمان، کاری که انجام می دهیم و انگیزه بردنمان اعتماد داریم.”

این بازی ها بهترین هستند.