آمار بازی یوونتوس – بارسلونا

خبرنگار: سجاد عبداللهی

پنج آمار در مورد بازی یووه – بارسا

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – این آمار به شرح زیر می باشد.

در خانه در برابر بارسلونا

یوونتوس در 6 بازی خانگی خود در برابر بارسلونا در تمامی رقابت ها بدون شکست بوده است (3 برد و 3 تساوی). آخرین نتیجه یک تساوی 0-0 در نوامبر 2017 بود. رکورد 6 بازی شکست ناپذیری یوونتوس در خانه در برابر بارسلونا در کنار شش بازی بدون شکست در برابر اتلتیکو مادرید (5 برد و 1 تساوی) بهترین نتیجه ی یووه در برابر یک تیم در رقابت های اروپایی بوده است.

بارسا در برابر تیم های ایتالیایی

پس از باخت سه بر صفر در برابر رم در آپریل 2018، بارسلونا در 6 بازی در برابر تیم های ایتالیایی در لیگ قهرمانان شکست نخورده است (4 برد و دو تساوی). به علاوه بارسلونا در 18 مصاف اخیر خود در برابر تیم های ایتالیایی تنها دو بار شکست خورده است (10 برد و 6 تساوی).

باشگاه صدتایی ها

پیروزی یوونتوس در برابر دینامو در روز اول رقابت ها، 99 امین پیروزی این تیم در لیگ قهرمانان بود. یوونتوس می تواند به اولین تیم ایتالیایی با 100 پیروزی در این رقابت ها تبدیل شود. این بازی در برابر بارسلونا 200 امین بازی بانوی پیر در لیگ قهرمانان است (99 برد، 52 تساوی، 48 باخت).

به دنبال پنجمین برتری

یوونتوس می تواند برای اولین بار رکورد پنج پیروزی خانگی پیاپی را پس از 6 برد متوالی بین دسامبر 2016 و اکتبر 2017 به ثبت برساند.

بازیکنان سابق

مجموعه ای از بازیکنان سابق در دو تیم وجود دارند که حالا برای تیم مقابل بازی می کنند. آرتور (که از بارسلونا در تابستان به یووه آمد)، پیانیچ و نتو (که اولی نیز در تابستان منتقل شد و دروازه بان بارسلونا که در سال های 2015 تا 2017 در تورین حضور داشت).