واکنش ها در مورد بازی یووه – بارسا

خبرنگار: سجاد عبداللهی

پس بازی در برابر بارسلونا، آندره آ پیرلو، لئوناردو بونوچی و دنیلو برای مصاحبه حاضر شدند.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – صحبت های آن ها به شرح زیر است:

آندره آ پیرلو

“این بازی به ما کمک می کند که رشد کنیم. ما می دانستیم بازی در برابر این تیم قدرتمند دشوار است. در حال بازسازی هستیم. باید در زمین جاگیری بهتری می داشتیم زیرا در برخی موارد بازیکنان ما بیش از حد نزدیک بازی می کردند. ما باید در تغییر منطقه ی بازی سریع تر می بودیم زیرا بارها کیه زا را در موقعیت تک به تک قرار دادیم اما نتوانستیم او را تغذیه کنیم. به علاوه، من امیدوارم که بازیکنان دیگرمان سریع تر بهبود پیدا کنند تا گزینه های بیشتری داشته باشیم.”

لئوناردو بونوچی

“ما باید عزم خود را جزم کنیم، متحد شویم و بهترین عملکرد را داشته باشیم زیرا نتایجی می گیریم که شایسته ی ما نیست. در برابر یک تیم عالی بازی کردیم اما اشتباهات زیادی داشتیم و بارسلونا تیم فرصت طلبی است. ما می توانستیم بهتر کار کنیم اما نکته امیدوار کننده از نظر من این است که انگیزه ی زیادی برای مالکیت توپ داریم و مطمئن هستم که با پیشرفت از نظر تکنیکی فصل خوبی را در پیش خواهیم داشت. ما بازیکنان مهمی را در اختیار نداریم، این یک بهانه نیست، این واقعیت است، اما چهار روز دیگر ما به زمین مسابقه بر می گردیم و سعی می کنیم بهتر عمل کنیم.”

دنیلو

“ما باید در زمین بهتر کار کنیم و همچنین باید از نظر جسمی و ذهنی قوی تر باشیم زیرا برای بازی در برابر قوی ترین تیم های اروپا این موضوعی اساسی است. ما باید رشد کنیم اما در حال حاضر باید نتایج بهتری هم بگیریم.”