پیروزی بارسا در تورین

خبرنگار: سجاد عبداللهی

سه گل آلوارو موراتا به دلیل آفساید مردود اعلام شد تا بارسلونا با گل دمبله در نیمه اول و پنالتی مسی در نیمه دوم برتری دو بر صفر خود را در برابر یوونتوس ده نفره در ورزشگاه آلیانز در شب چهارشنبه و در رقابت های لیگ قهرمانان تضمین کند.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – پس از این که هر دو تیم در بازی اول مرحله ی گروهی به پیروزی رسیدند، هر دو برای رسیدن به صدر جدول گروه در این بازی به دنبال پیروزی بودند. البته بیانکونری بدون کریستیانو رونالدو، جورجیو کیلینی و دلیخت و در حالی که بونوچی پس از مصدومیت در آخر هفته گذشته توانسته بود خود را به این بازی برساند پای به میدان گذاشت.

دمبله گل اول را به ثمر رساند

بارسلونا در دقیقه 14 بازی با پاس مسی به جناح مقابل برای دمبله، حرکت به سمت محوطه جریمه و ضربه به سمت دروازه این بازیکن که در میانه راه تغییر جهت داد و وارد دروازه شد، به گل برتری دست یافت.

 

هتریک موراتا در آفساید

یوونتوس فورا به این گل پاسخ داد و موراتا از داخل محوطه جریمه دروازه را باز کرد که این گل به دلیل آفساید توسط VAR مردود اعلام شد. موراتا برای بار دوم در دقیقه 30 روی ارسال کوادرادو به گل رسید که این بار هم گل او به دلیل آفساید مردود شد. سپس شزنی یک دبل سیو در برابر مسی و سپس دمبله دروازه را نجات داد و دفاع یوونتوس پس از لو دادن توپ توسط گریزمان توانست توپ را دور کند. بیانکونری در دقیقه 55 یکپارچه حمله شد اما این بار هم گل مهاجم اسپانیایی روی ارسال کوادرادو برای بار سوم مردود شد.

گل مسی از روی نقطه ی پنالتی

شاگردان پیرلو فشار را بیشتر کردند و ضربه ی رابیو از کنار دروازه به بیرون رفت. سپس دنیلو با یک تکل محکم مانع ورود مسی به محوطه جریمه شد. بازی باز تر شد و ضربه ی ناگهانی گریزمان با فاصله از کنار دروازه به بیرون رفت. مک کنی، آرتور و برناردسکی به ترتیب به جای کولوسفسکی، بنتانکور و رابیو به بازی آمدند. سپس یوونتوس 5 دقیقه مانده به پایان بازی با دریافت کارت زرد دوم توسط دمیرال ده نفره شد. بارسلونا با پنالتی دیر هنگام مسی برتری خود را تثبیت کرد. برناردسکی در محوطه ی جریمه و در دقیقه 90 با آنسو فاتی برخورد کرد تا یک پنالتی را به کاتالان ها تقدیم کند. مهاجم آرژانتینی هم از روی نقطه پنالتی دروازه را باز کرد تا برتری 2 بر صفر خارج از خانه تیمش را تضمین کند.

یوونتوس: شزنی، کوادرادو، دمیرال، بونوچی، دنیلو، کولوسفسکی (مک کنی دقیقه 75)، بنتانکور (آرتور دقیقه 83)، رابیو (برناردسکی دقیقه 83)، کیه زا، دیبالا، موراتا.

نیمکت یوونتوس : پینسولیو، بوفون، آرتور، رمزی، مک کنی، برناردسکی، دوینتر، فرابوتا، پورتانووا، ریچیو.

بارسلونا: نتو، سرجی روبرتو، آرائوخو، لنگلت، جوردی آلبا، پیانیچ، دی یانگ، پدری، مسی، دمبله، گریزمان.

نیمکت بارسلونا : ایناکی پینا، تناس، دست، بوسکتس، آلنیا، برایتویت، ریارد پویگ، ترینکائو، آنسو فاتی، جونیور فیرپو.