کیه زا :” امیدوارم که تأثیر گذار باشم”

خبرنگار: سجاد عبداللهی

فدریکو کیه زا با رسانه های دعوت شده به ورزشگاه آلیانز در مراسم رسمی معارفه خود صحبت کرد.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – در این جلسه او به اشتیاق خود برای داشتن عملکردی عالی اشاره و درباره ی این که چگونه در حال جا افتادن بیشتر در ترکیب تیم است، صحبت کرد.

صحبت های اولیه

من دوستم داشتم 20 روز پیش که به یوونتوس آمدم این ملاقات را داشته باشم. امروز می خواهم از فیورنتینا و شهر فلورانس تشکر کنم. من از یوونتوس برای این که من را خواستند و به اینجا آوردند متشکرم. به پوشیدن این پیراهن و به میدان رفتن برای این باشگاه معتبر افتخار می کنم. من می خواهم اینجا نیز تأثیر خودم را بگذارم اما راه درازی در پیش است و پیشرفت زیادی باید انجام شود.

زمین مسابقه

حالا ما بر زمین مسابقه تمرکز می کنیم. بازی های مهمی هم در لیگ و هم در جام حذفی در انتظار ماست. از وقتی به اینجا آمدم، همه چیز برای من جدید است. باید چیزهای زیادی یاد بگیرم. بسیار خوشحال هستم. مربی درخواست های ویژه ای از هرکدام از ما دارد و من کاملا به دستورات او عمل می کنم. ما در همه ی بازی ها و در همه ی رقابت ها برای بردن به میدان می رویم.

کیه زا :

تمرینات

تمرین کردن با کریستیانو و ملاقات با او باعث خوشحالی خواهد بود. من به تازگی تمرین با این ذهنیت و شرایط جدید را شروع کرده ام. به مرور زمان و با تلاش زیاد ما به نتایج خوبی خواهیم رسید.

لیگ قهرمانان

بازی در لیگ قهرمانان با پیراهن یوونتوس احساس منحصر به فردی بود. با تلاش و اتحاد با هم در طول هفته های آینده قطعا به نتایجی که شایسته ی آن هستیم خواهیم رسید.

بازی یکشنبه

ما همه برای بازی در برابر اسپزیا که بازی مهمی است متحد هستیم. پیروزی در این بازی بسیار مهم خواهد بود، ما تلاش می کنیم که بازی و طرز تفکر خودمان را بر مسابقه حاکم کنیم و هر سه امتیاز را به خانه بیاوریم.