یوونتوس فردا در چزنا به مصاف اسپزیا خواهد رفت.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – امروز بعد از ظهر آندره آ پیرلو از اتاق رسانه ی ورزشگاه آلیانز به سوالات خبرنگاران دعوت شده به کنفرانس مرسوم قبل از بازی پاسخ داد.

“فردا بازی پیش رو داریم که حتما باید در آن برنده باشیم. بازی سختی خواهد بود همانطور که در برابر کروتونه این طور بود. اسپزیا یک تیم تازه وارد در سری آ است که عملکرد خوبی را داشته است. من مربی آن ها (وینچنزو ایتالیانو) را به خوبی می شناسم. ما با یکدیگر در یک کلاس مربی گری بودیم. برای ادامه ی مسیرمان نیازمندیم که این بازی را ببریم و هر سه امتیاز را به خانه بیاوریم.”

کریستیانو رونالدو

“نتیجه دومین تست کرونای او هم منفی اعلام شد، بنابراین امروز او به تیم فراخوانده می شود. حال او خوب است و امروز صبح به شکل انفرادی تمرین کرده است. فکر نمی کنم او از ابتدا در ترکیب قرار بگیرد اما باید ببینیم فردا شرایط چطور پیش می رود.”

خط دفاع

“برای در اختیار داشتن ماتیاس دلیخت با توجه به گفته پزشک ارتوپد باید یک هفته دیگر صبر کنیم. لئوناردو بونوچی دیروز به شکل انفرادی و امروز همراه با تیم تمرین کرده و برای بازی با اسپزیا در اختیار تیم خواهد بود. در حالی که جورجیو کیلینی برای ادامه ی روند ریکاوری خود برای این بازی دعوت نخواهد شد. وضعیت او بهتر است اما هنوز برای بازی آماده نیست.”

بازی بیانکونری

“تا این لحظه همچنان مشکل عدم تلاش دوباره برای بازپس گیری توپ وجود دارد. در فاز دفاعی ما یکی از تیم هایی هستیم که کمترین گل را دریافت کرده ایم. هدف، ارائه بازی تهاجمی است و این که تیم های مقابل هم تعداد کمی فرصت گلزنی ایجاد کنند طبیعی است. در میانه ی میدان ما نیازمند کار ترکیبی بازیکنانی هستیم که تا به حال فرصت کمی برای بازی در کنار هم داشته اند و برای کسب درک درستی از حرکات یکدیگردر بازی به زمان نیاز دارند. در حال کار بر روی فاز ضد حمله هستیم، این کار باید سریع تر انجام شود. درمورد فشار موجود غافل گیر نشده ام، من همیشه در معرض توجه بوده ام و به داشتن مسئولیت عادت دارم. در خط حمله، پائولو دیبالا هنوز به 100 درصد آمادگی نرسیده است. او با تمرین بیشتر می تواند هماهنگ شود. آرون رمزی هم در بهترین شرایط خود نیست اما ما او را هم با خود به چزنا می بریم.”