سه سال موفقیت برای تیم بانوان یوونتوس

خبرنگار: سجاد عبداللهی

هنر چیزیست که همواره در حرکت است. هیچ وقت تغییر نمی کند، با این حال دائما تکامل می یابد. از کلاسیک به مدرن و از مدرن به هنر معاصر. اگر یک تلاش 123 ساله چیزی باشد که با هر حرکت قلم نقاشی غنی تر شود، شاهکار هنری یوونتوس از سال 2017 در رنگ ها و شکل هایی بی سابقه ارائه شده است.

این استایل نقاشی، مهم و بالاتر از همه به طور باورنکردنی موفق است.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – این هنر معاصر بانوان یوونتوس است.

نقاشی غنی به قلم این دختران که از همان ابتدا تحت مربی گری ریتا گوآرینو قرار داشتند آثاری ماندگار بر این تابلوی نقاشی به جای گذاشته است. اولین اسکودتو در اولین فصل برگزاری آن در شبی در نووارا زیر بارش باران به دست آمد که تنها الهام بخش شجاع ترین هنرمندان است.

و پس از آن در فصل بعد دو لحظه ی ماندگار در ذهن همه ثبت شد. اولین مورد، ورود بانوان به زمین ورزشگاه آلیانز در حالی که در گذشته فقط شاهد تلاش و شادی تیم اول مردان بود.

فقط چند ماه بعد در همین مکان به کارگیری نورها، رنگ ها و صدا ها به سبک معاصر در جشن قهرمانی دومین اسکودتو به صورت فراموش نشدنی برگزار شد.

سپس تصاویری از اولین تجربه اروپایی وجود دارد و همپنین پیروزی در جام حذفی و سوپر کاپ ایتالیا تا شاهدی بر این امر باشد که در فوتبال بانوان ایتالیا هنر از هر چیز دیگری مهم تر است.

حتی درسال 2020 که یافتن تمرکز و قدرت برای بروز استعداد ها برای هیچ کس آسان نبود، یوونتوس به عنوان قهرمانی رسید و بار دیگر آخرین ضربات قلم نقاشی در ورزشگاه آلیانز اتفاق افتاد. این ها نقش هایی از شادی برای کسب اسکودتو ای باورنکردنی برای سومین بار پیاپی بودند.

و این همه ی اتفاقات نیست. بیایید از یک هنرمند فراموش نشدنی دیگر این بار در عرصه موسیقی نقل قول کنیم. ما کلمات فرانک سیناترا را نقل می کنیم زیرا مطمئنیم که “هنوز بهترین ها در انتظار ما هستند.”