مصاحبه های بعد از بازی با اسپزیا

خبرنگار: سجاد عبداللهی

بعد از بازی با اسپزیا و برد چهار بر یک در مقابل این تیم، سرمربی تیم آندره آ پیرلو، کریستیانو رونالدو و آرتور ملو به مصاحبه پرداختند.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – در ادامه مصاحبه آن ها آورده شده است.

آندره آ پیرلو

“ما بازی خوبی انجام دادیم. نیاز داشتیم که در نیمه اول تهاجمی تر کار کنیم و کار را تمام کنیم اما با وجود موقعیت های زیاد خلق شده نتوانستیم موفق شویم. اما در نیمه دوم به خوبی کار را شروع کردیم و انگیزه ی کافی برای برد را داشتیم و کریستیانو به ما در این امر کمک کرد. با توجه به این ویژگی اسپزیا که با سه هافبک میانی بازی می کرد، ما آرتور را کمی عقب تر آوردیم تا آزادی بیشتری داشته باشد. دیبالا؟ او بازی خوبی را انجام داد.  او از نظر فیزیکی کمی نا آماده است اما در حال بهبود است و ما منتظر او می مانیم.”

کریستیانو رونالدو

“من مدت ها با وجود اینکه حالم خوب بود و علائمی نداشتم مجبور بودم در قرنطینه باشم. امروز به کاری که دوست دارم یعنی فوتبال بازی کردن برگشتم. کریستیانو برگشته است، این مهمترین چیز است. لیگ؟ بسیار رقابتی است. میلان و همچنین لاتزیو و ناپولی و دیگران عملکرد خوبی دارند. ما باید تلاش زیادی انجام دهیم اما در حال بهتر شدن هستیم.”

آرتور ملو

“ما به این امتیازات و ارائه بازی خوب نیاز داشتیم. این بردی مهم برای کسب اعتماد به نفس و ادامه کار با داشتن آرامش بود. من از نظر فیزیکی شرایط خوبی دارم اما فکر می کنم می توانم بهتر از این باشم. هم تیمی ها و مربی به من کمک می کنند و من هم سعی می کنم بهترین عملکرد را داشته باشم. من از سطح لیگ ایتالیا غافل گیر شده ام. تیم های قوی زیادی با شکل های بازی متنوع وجود دارند. اگرچه پروژه ای بسیار جاه طلبانه دارد که من آن را دوست دارم و این یکی از دلایلی بود که من تصمیم گرفتم به اینجا بیایم.”