آمار بازی فرانس واروش – یوونتوس

خبرنگار: سجاد عبداللهی

پنج آمار در مورد بازی با فرانس واروش

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – این آمار به شرح زیر می باشد.

دومین تقابل

فرانس واروش و یوونتوس برای دومین بار در تاریخ رقابت های اروپایی به مصاف هم می روند. بازی قبل با پیروزی 1-0 مجار ها در فینال جام بین شهری (فیرز کاپ) به پایان رسید.

مجار ها در خانه

فرانس واروش تنها دو بازی از 13 بازی خانگی خود در لیگ قهرمانان را واگذار کرده است (6 برد و 5 تساوی). این بازی ها در برابر لیدز در نوامبر 1969 و در برابر آژاکس در سپتامبر 1995می باشد.

میانگین سنی

11 نفری که در برابر بارسلونا در ترکیب ابتدایی قرار گرفتند با 26 سال و 325 روز، جوان ترین میانگین سنی بیانکونری را در تاریخ لیگ قهرمانان پس از مارچ 2002 در برابر آرسنال (با 26 سال و 109 روز) تشکیل دادند. برای اولین بار پس از دسامبر 2015 در برابر سویا، چهار بازیکن با حداکثر سن 23 سال در بین یازده بازیکن ابتدایی قرار داشتند.

یووه در برابر حریفان مجارستانی

این برای دومین بار است که یوونتوس با یک تیم از مجارستان در لیگ قهرمانان روبرو می شود. پیش از این یووه موفق شده بود در سال 1972/1973 اویپشت را در یک چهارم نهایی در رفت و برگشت حذف کند (در مجموع با نتیجه 2-2 و به لطف گل زده در خانه حریف).

دفاع آسیب پذیر

فرانس واروش در 8 مسابقه قبلی خود در لیگ قهرمانان 26 گل دریافت کرده (میانگین 3.3 گل در هر مسابقه) است. این دومین رکورد ضعیف از این منظر در تاریخ این رقابت ها بعد از تیم نورشلان (22 گل خورده در 6 مسابقه، میانگین 3.7 گل در هر مسابقه) می باشد.