مصاحبه های بعد از بازی با فرانس واروش

خبرنگار: سجاد عبداللهی

چهار گل به ثمر رسید و این بازی با تسلط بیانکونری انجام شد. روند پیشرفت یووه به سرعت ادامه دارد و پیروزی در برابر فرانس واروش روشن ترین گواه این امر است. در پایان بازی، سرمربی تیم آندره آ پیرلو، کاپیتان تیم جورجیو کیلینی و آلوارو موراتا به عنوان ستاره بازی در بوداپست در مورد عملکرد تیم صحبت کردند.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – مصاحبه آن ها به شرح زیر می باشد:

مصاحبه های بعد از بازی با فرانس واروش

آندره آ پیرلو

در بعضی مواقع بازی آسان می شود. ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم، سپس در نیمه اول کمی آرام تر شدیم. سرعت بازی را کم کردیم و به مدیریت این که هر زمان بخواهیم به بازی سرعت دهیم پرداختیم. در نیمه دوم بهتر عمل کردیم و فشار بیشتری آوردیم. این نتیجه نباید ما را فریب دهد. فاصله قابل توجه بود اما این نتیجه به ما اعتماد به نفس می دهد و حالا گرفتن نتیجه مناسب در رم و در برابر لاتزیو اهمیت دارد.

مصاحبه های بعد از بازی با فرانس واروش

جورجیو کیلینی

ما از نتیجه راضی هستیم اما می توانستیم در این بازی بهتر عمل کنیم. چند اشتباه هم داشتیم که البته به دلیل یک طرفه بودن بازی بودند اما باید بهتر شویم. ما باید تصمیمات درستی بگیریم و کمتر خود خواه باشیم. باید بازی ها را زودتر یک سره کنیم، هجومی تر بازی کنیم و فشار را به کمک هافبک های میانی حفظ کنیم.

مصاحبه های بعد از بازی با فرانس واروش

آلوارو موراتا

ما از سه امتیازی که به دست آوردیم راضی هستیم. بردن دو بازی پشت سر هم پس مدتی نتیجه نگرفتن خوب است اما می دانیم که هنوز می توانیم خیلی بهتر شویم. اگر به این شکل ادامه دهیم می توانیم خیلی خوب پیش برویم. من احساس خوبی دارم. حس می کنم پخته تر هستم، دیگر ۲۰ ساله نیستم و تجربیات دوران فوتبالم به رشد من کمک کرده است. هر چیزی که نیاز است در اختیار دارم، سپاسگزارم و همراهان خوبی دارم.