با دبل آلوارو موراتا، یک گل از دیبالا و یک گل به خودی فرانس واروش، یوونتوس در بعد از چهارشنبه شب در ورزشگاه پوشکاش به برتری ۴-۱ رسید.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – بیانکونری از ابتدا تا پایان بر بازی چیره بود و با این برد جمع امتیازات این تیم در لیگ قهرمانان به ۶ رسید.

گل زود هنگام توسط موراتا

یوونتوس تنها ۷ دقیقه زمان نیاز داشت تا به برتری برسد. کوادرادو یک پاس در عمق را کناره های خط کنترل کرد و با ارسال توپ به روی دروازه این توپ در تیر دوم روی پای موراتا قرار گرفت و او نیز از فاصله نزدیک دروازه را باز کرد. بازیکنان فرانس واروش برای باز کردن یووه به خوبی از فضا استفاده می کردند اما نتوانستند موقعیت های زیادی ایجاد کنند و ضربات سومالیا و تاکماک به ترتیب از بالا و کنار دروازه به بیرون رفتند.  در ادامه ضربه رونالدو توسط مدافعین دفع شد و کوادرادو شانس گلزنی خود را از دست داد. زوبکو که در محوطه جریمه بدون یارگیری و آزاد بود در دقیقه ۲۵ ضربه خود را به بیرون زد و راهی به دروازه نیافت. کیه زا و رونالدو در یک همکاری دو نفره فوق العاده ایجاد موقعیت کردند که ضربه بازیکن شماره ۲۲ توسط دیبوش دفع شد. یووه شانس های گلزنی بیشتری به نسبت حریف ایجاد می کرد. موراتا توپ را به سمت مقابل محوطه جریمه برای رونالدو ارسال کرد تا این بازیکن با بازکردن دروازه فاصله ای نداشته باشد اما بلازیچ  با یک تلاش لحظه آخری مانع گل شدن توپ شد.

گل بسیار زیبا از موراتا

آندره آ پیرلو در شروع نیمه دوم تغییراتی انجام داد و بنتانکور را به جای آرتور و در دقیقه ۵۳ هم مک کنی را به جای رمزی به دلیل مصدومیت این بازیکن به زمین فرستاد. اولین موقعیت در نیمه دوم در اختیار رونالدو قرار گرفت که با حرکت و ضربه زاویه دار به سمت دروازه می توانست دروازه را باز کند اما این ضربه با فاصله کمی به بیرون رفت. با پاس رونالدو به میانه میدان و رها کردن توپ از سوی مک کنی برای موراتا، این بازیکن با ضربه از راه دور دروازه را باز کرد و برتری را دو برابر کرد.

دیبالا کار را یک سره کرد

پائولو دیبالا در دقیقه ۶۸ به میدان آمد و بلافاصله تأثیر خود را گذاشت. او ابتدا شانس گلزنی داشت که از کنار دروازه به بیرون رفت. سپس روی پاس اشتباه بلازیچ توپ ربایی کرد و دروازه خالی را باز کرد. به نظر می رسید که بازیکنان فرانس واروش آرامشی را که در نیمه اول داشتند از دست داده بودند و بار دیگر مرتکب اشتباه شدند که سبب شد یووه به برتری ۴-۰ خارج از خانه برسد. دیبوش پاس اشتباه داد و دیبالا بار دیگر توپ ربایی کرد و ضربه او بعد از برخورد به دوالی تغییر جهت داد و وارد دروازه شد. فرانس واروش گلی تسکین دهنده در دقیقه ۹۰ به ثمر رساند. ضربه اول بولی توسط شزنی مهار شد اما در برگشت دروازه را باز کرد و بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

فرانس واروش: دیبوش، جی لورنشیش، دوالی، لازیچ، بوتکا، خاراتین، سیگر، سومالیا، زوبکو، ایزاییل، نوگن.

یوونتوس: شزنی، کوادرادو (فرابوتا دقیقه ۷۶)، بونوچی، کیلینی، دنیلو، رمزی (مک کنی دقیقه ۵۳)، آرتور (بنتانکور دقیقه ۴۶)، رابیو، کیه زا (برناردسکی دقیقه ۷۶)، موراتا (دیبالا دقیقه ۶۸)، رونالدو.

نیمکت ذخیره های یووه: بوفون، پینسولیو، فرابوتا، مک کنی، بنتانکور، برناردسکی، پورتانووا، ریچیو، دیبالا، کولوسفسکی.