تیم بانوان، ساسولو را با چهار گل در هم کوبید

خبرنگار: سجاد عبداللهی

تیم بانوان یوونتوس یکشنبه بعد از ظهر در وینوو با نتیجه ۴-۰ مقابل تیم بانوان ساسولو به پیروزی رسید.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – پس از نیمه اول بدون گل، لیندا سمبرانت، آریانا کاروسو، والنتینا چرنویا و آناهیتا زمانیان موفق به گلزنی و ثبت یک پیروزی ارزشمند خانگی برای یووه شدند.

تساوی در نیمه اول

ریتا گوآرینو مجبور بود با در اختیار نداشتن گاما، هارتیگ و تاسلی به دلیل مصدومیت و سالوای به دلیل ابتلا به کرونا تیم خود را راهی میدان کند. این بدین معنی  بود که تویجا هیرینن به همراه لیندا سمبرانت باید در مرکز خط دفاع قرار می گرفتند، مانند بازی همراه با پیروزی برابر سن مارینو. در ۲۵ دقیقه اول، بازی متعادل بود و هیچ یک از دو تیم دروازه بان حریف را مجبور به واکنش نکردند. سپس والنتینا چرنویا می توانست با ضربه آزاد خود دروازه را باز کند که این ضربه با فاصله ی چند اینچ از بالای گوشه ی سمت راست دروازه به بیرون رفت. سپس هیرینن با یک تکل خوب در برابر ارسال خطرناک فیلتجنس ایستادگی کرد و دوبکووا درست در مقابل دروازه بان با ضربه سر یک توپ را به بیرون فرستاد.

گلزنی سمبرانت

ماریا آلوز در شروع نیمه دوم به جای بونانسه آ به زمین آمد. لندورف هم در دقیقه ۵۰ بازی با تلاشی عالی مانع گلزنی ساسولو شد. بیانکونری در دقیقه ۵۷ بالاخره با ضربه سر لیندا سمبرانت بالاتر از سایر بازیکنان توانست دروازه را باز کند و به برتری برسد.

کاروسو برتری را دو برابر کرد

در حالی که یوونتوس فشار را افزایش می داد، جولیانی به آسانی ضربه کامبیاگی را مهار کرد. بیانکونری فضا های بیشتری در پشت خط دفاعی ساسولو می یافت و در دقیقه ۶۹ کاروسو در زمان درست و در جای درست بود و توپ برگشتی پدرسن را به گل تبدیل کرد.

چرنویا و زمانیان کار را یکسره کردند

بازی یک طرفه شده بود. چرنویا در دقیقه ۸۴ با یک ضربه پای چپ گل سوم را به ثمر رساند. سپس زمانیان که به جای گالی به میدان آمده بود روی ارسال ماریا آلوز با یک ضربه کات دار از فاصله نزدیک دروازه را باز کرد و کار را تمام کرد.

ترکیب ۱۱ نفره ی یوونتوس: جولیانی، لندورف، هیرینن، سمبرانت، بوآتین، گالی ( زمانیان دقیقه ۸۶ ) پدرسن، کاروسو ( روسوچی دقیقه ۷۸ )، بونانسه آ (ماریا آلوز دقیقه ۴۶ )، جیرلی ( استاسکووا دقیقه ۷۱ )، چرنویا.

نیمکت نشینان: باچیک، برتی، جیوردانو، سیازو، ماریا آلوز، زمانیان، استاسکووا، روسوچی، ایپولیتو.