مصاحبه های بعد از بازی با لاتزیو

خبرنگار: سجاد عبداللهی

آندره آ پیرلو و لئوناردو بونوچی پس از تساوی ۱-۱ در برابر لاتزیو در استادیوم المپیکو شهر رم  به اظهار نظر در مورد این بازی پرداختند.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – صحبت های آن ها به شرح زیر می باشد.

آندره آ پیرلو

“ما امروز خوب بازی کردیم. فکر می کنم می توانیم از بازی که انجام دادیم راضی باشیم. تا قبل از وقت های تلف شده هیچ نشانه ای از خطر ناک بودن شرایط نبود اما اگر بخواهید نتیجه بگیرید نمی توانید دست از تلاش بردارید. باید به جزئیات توجه کنید اما امروز در ده ثانیه آخر ما نتوانستیم مالکیت توپ را مدیریت کنیم.

عملکرد ما در بیشتر بازی مثبت بود. ذهنیت ما این است که در همه ی دقایق بر بازی مسلط باشیم و همه ی بازیکنان امروز تمام تلاش خود را کردند، پس تنها چیزی که از آن ناراضی هستیم نتیجه است. اگر چه ما از این شرایط درس خواهیم گرفت. شما در این سطح هیچ وقت نمی توانید بازی را آسان بگیرید.

هر بازی باید نقش مهمی در روند پیشرفت که همچنان هم ادامه دارد داشته باشد. لحظات خوبی در بازی وجود داشت و جاگیری بازیکنان خیلی خوب بود. باید از این نظر پیشرفت کنیم چون من فکر می کنم امروز این نکته بسیار مهم بود.”

لئوناردو بونوچی

“ما برای ۹۳ دقیقه و ۴۵ ثانیه مثل یوونتوس بازی کردیم. در دفاع مستحکم بودیم، به خوبی توپ را به گردش درآوردیم و موقعیت های زیادی به حریف ندادیم اما گل خوردیم چون بازی را رها کردیم. اگر بخواهیم به اهدافمان برسیم باید از ابتدا تا انتهای بازی بهتر از این باشیم. برای موفقیت در هر بازی رموز خاصی وجود دارد که ما باید از آن ها استفاده کنیم. اگر هجومی، خونسرد و مستحکم باشیم هیچ تیمی نمی تواند برایمان مشکل ایجاد کند. تا قبل از گلی که دریافت کردیم اصلا به دردسر نیفتادیم و موقعیت هایی نیز خلق کردیم. همگی باید از اتفاقی که افتاد درس بگیریم.”