آندره آ پیرلو از آلوارو موراتا تمجید کرد و دیداری سخت اما هیجان انگیزی را برای بازی یکشنبه یوونتوس در برابر لاتزیو پیش بینی کرد.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – این بازی روز یکشنبه از ساعت ۱۱:۳۰ به وقت محلی (۱۵:۰۰ به وقت تهران) شروع خواهد شد،

پیرلو در مصاحبه با تلویزیون یوونتوس گفت:”قطعا بازی خوبی خواهد بود زیرا لاتزیو – یوونتوس بازی لذت بخشی است.”

“این بازی همچنین دشوار خواهد بود زیرا لاتزیو تیم فوق العاده ای است و در سال های اخیر این را ثابت کرده، پس این بازی سخت اما هیجان انگیز خواهد بود. ما انتظار بازی با سیستم ۲-۵-۳ با دفاع مستحکم را از آن ها داریم. آن ها در ضد حملات با داشتن مهره هایی خوب به ویژه سرگی میلینکویچ ساویچ بسیار خطرناک هستند. به همین دلیل باید مراقب اشتباهاتمان باشیم زیرا این اشتباهات می توانند جرقه ی شروع ضد حملات را این تیم بزنند.”

یوونتوس در وسط هفته گذشته با برتری ۴-۱ در لیگ قهرمانان در برابر فرانس واروش به مسیر پیروزی بازگشت.

“ما نکات جالبی در مورد عملکردمان و نحوه انتقال توپ به حمله از میانه میدان داشتیم. ما فضاهای تهاجمی را به خوبی اشغال کردیم و این نکته ی مثبتی است. پس با این که همچنان باید بهتر شویم در مسیر درستی برای ارائه یک فوتبال جدید به نسبت چیزی که این تیم در گذشته به آن عادت داشت قرار داریم.”

“گل هایی که توسط هافبک های میانی به ثمر برسند مهم هستند و ما در تلاشیم که آن ها را بیشتر به سمت جلو ببریم، مانند آدرین رابیو و وستون مک کنی تا از این ویژگی بتوانیم استفاده کنیم.”

“من همیشه می دانستم که موراتا نه فقط از نظر تمام کنندگی بلکه از تمام جهات بازیکن کاملی است. پس آنچه او در بازی های اخیر انجام داده غافل گیر کننده نیست. او همواره در بازی مشارکت زیادی دارد و همیشه برای این کار روی او حساب می کنیم.”

“چیزی که من می خواهم تیمی با اعتماد به نفس و تسلط بیشتر بر بازی است. این می تواند قدم رو به جلوی مهمی باشد.”

پاسخ آندره آ پیرلو نسبت به سوال در مورد اینکه مربی گری در یوونتوس بعد از ماه ها مسئولیت چه حسی دارد:

“بسیار خوب و البته هیجان انگیز است. به تدریج در تیم جا افتادم اما از همان روز اول در این نقش جدید و در این باشگاه احساس راحتی داشتم . این تنها شروع کار است، همه چیز می تواند بهتر شود.”