بازیکنان یوونتوس در بازی های ملی

خبرنگار: سجاد عبداللهی

نوبت به بازی های ملی رسیده و بار دیگر بازیکنان زیادی از یوونتوس برای این بازی ها دعوت شده اند.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – در زیر به تمام بازی های ملی که بازیکنان تیم اول یوونتوس در آن ها شرکت خواهند داشت اشاره شده است.

در کل ۱۵ بازیکن از بیانکونری برای بازی های تیم ملی کشور های خود دعوت شده اند. در اینجا به اسامی بازیکنانی که انتخاب شده اند و جایی که بازی خواهند کرد اشاره می کنیم.

لئوناردو بونوچی و فدریکو برناردسکی به درخواست مانچینی انتظار حضور در سه بازی را می کشند. چهارشنبه ۱۱ نوامبر در ساعت ۸:۴۵ دقیقه بعد از ظهر (۲۱ آبان ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران) آن ها در بازی دوستانه برابر استونی در ورزشگاه آرتمیو فرانکی در فلورانس شرکت خواهند داشت. سپس چهار روز بعد ( باز هم در همان زمان ) آن ها در برابر تیم وویچک شزنی یعنی لهستان در ورزشگاه ماپی در رجیو امیلیا در یک بازی در چهارچوب مسابقات مرحله گروهی لیگ ملت های اروپا قرار خواهند گرفت. در نهایت در روز چهارشنبه ۱۸ نوامبر باز هم در ساعت ۸:۴۵ عصر (۲۸ آبان ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران) در روز آخر این مسابقات در استادیوم گرباویچا در سارایوو با بوسنی هرزگوین روبرو خواهند شد.

انتظار می رود شزنی خود در سه بازی به میدان برود. قبل از بازی یکشنبه برابر آتزوری، او با اوکراین در دیداری دوستانه روبرو خواهد شد و بعد از بازی با ایتالیا او به همراه تیم لهستان آخرین بازی مرحله گروهی لیگ ملت ها را در برابر هلند انجام خواهد داد.

اولین بازیکن بیانکونری که در ترکیب تیم ملی خود بازی خواهد کرد مریح دمیرال خواهد بود که به همراه تیم ملی ترکیه مانند ایتالیا و هلند در روز چهارشنبه ۱۱ نوامبر اما از ساعت ۶:۴۵ عصر (۲۱ آبان ساعت ۲۱:۱۵ به وقت تهران) به مصاف کرواسی می رود. سپس در روز یکشنبه ۱۵ (۲۵ آبان) و چهارشنبه ۱۸ نوامبر (۲۸ آبان) به ترتیب در خانه در برابر روسیه و در خارج از خانه در برابر مجارستان به میدان خواهد رفت.

دژان کولوسفسکی هم به تیم ملی سوئد دعوت شده است. روز یکشنبه ۱۱ نوامبر (۲۱ آبان) او در بازی دوستانه تمام اسکاندیناویایی میان سوئد و دانمارک شرکت خواهد داشت و سپس در لیگ ملت های اروپا در روز یکشنبه ۱۵ نوامبر (۲۵ آبان) در خانه در برابر کرواسی و در روز سه شنبه ۱۷ نوامبر (۲۷ آبان) در برابر فرانسه با در اختیار داشتن آدرین رابیو بازی می کند. خود آدرین رابیو قبل از این بازی در برابر پرتغال کریستیانو رونالدو در روز یکشنبه ۱۵ نوامبر (۲۵ آبان) و در روز چهارشنبه ۱۱ نوامبر (۲۱ آبان) در برابر فنلاند نیز بازی خواهد کرد. برنامه بازی ها برای مهاجم پرتغالی هم شلوغ است و پس از بازی چهارشنبه ۱۱ نوامبر (۲۱ آبان) در برابر آندورا به میدان خواهد رفت. سپس در میانه ی هفته آینده او در روز سه شنبه ۱۷ نوامبر (۲۷ آبان) در آخرین بازی مرحله گروهی لیگ ملت ها به مصاف کرواسی می رود.

بازیکن بعدی آلوارو موراتا می باشد که به تیم ملی اسپانیا دعوت شده است. او نیز در سه بازی شرکت خواهد داشت. اول در روز چهارشنبه ۱۱ نوامبر (۲۱ آبان) در برابر هلند در بازی دوستانه، سپس در روز های یک شنبه ۱۵(۲۵ آبان) و سه شنبه ۱۷ نوامبر (۲۷ آبان) در مرحله گروهی لیگ ملت ها به ترتیب به مصاف سوئیس در خانه ی حریف و آلمان در زمین خودی خواهد رفت.

وستون مک کنی هم به همراه تیم ملی خود در دو بازی دوستانه در برابر ولز در سوانزی و پاناما در لندن بازی خواهد کرد.

چهار بازیکن اهل آمریکای جنوبی هم در این وقفه درگیر بازی های ملی خواهند بود. آرتور و دنیلو برای برزیل، کوادرادو برای کلمبیا و بنتانکور برای اروگوئه. دو بازیکن برزیلی در دو بازی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ به میدان خواهند رفت. اولین بازی یکشنبه ۱۵ نوامبر (۲۵ آبان) در برابر ونزوئلا و دومین بازی چهارشنبه ۱۸ نوامبر (۲۸ آبان) در برابر اروگوئه می باشد. بنتانکور قبل از این بازی با کلمبیای خوان کوادرادو در جمعه ۱۳ نوامبر (۲۳ آبان) بازی خواهد کرد. این بازیکن در آخرین بازی در این وقفه بازی های ملی در سه شنبه ۱۷ نوامبر (۲۷ آبان) در برابر اکوادور بازی خواهد کرد.

همچنین باید اشاره کنیم که جیانلوکا فرابوتا نیز توسط پائولا نیکولاتو به تیم ملی زیر ۲۱ سال ایتالیا برای سه بازی پیش روی آتزوری دعوت شده است. این بازی ها پنجشنبه ۱۲ نوامبر (۲۲ آبان) در برابر ایسلند، یکشنبه ۱۵ نوامبر (۲۵ آبان) در برابر لوگزامبورگ و در نهایت چهارشنبه ۱۸ نوامبر (۲۸ آبان) در برابر سوئد می باشد که همگی، بازی های رسمی مقدماتی رقابت های اروپایی سال ۲۰۲۱ هستند. مانولو پورتانووا نیز به تیم ب زیر ۲۱ سال دعوت شده است.