عملکرد بازیکنان آمریکای جنوبی در بازی های دیشب

خبرنگار: سجاد عبداللهی

دیشب بازیکنان اهل آمریکای جنوبی بیانکونری در بازی های مختلف مقدماتی جام جهانی به میدان رفتند. در یکی از این دیدار ها شاهد رویارویی خوان کوادرادو و رودریگو بنتانکور بودیم.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – هر دو بازیکن از ابتدا در بازی کلمبیا – اروگوئه در زمین حضور داشتند که این بازی با نتیجه ۳-۰ به نفع تیم ملی اروگوئه به پایان رسید. کوادرادو کل ۹۰ دقیقه را در میدان برای تیم ملی کشورش حضور داشت و بنتانکور هم در دقیقه سوم وقت های تلف شده تعویض شد و گابریل نوس به جای او به میدان آمد.

همچنین، بازیکن برزیلی بیانکونری هم برای تیم ملی خود بازی کرد. دنیلو ۹۰ دقیقه در ترکیب سلسائو در برابر ونزوئلا به میدان رفت که با برتری ۱-۰ برزیل با گل فیرمینیو به پایان رسید. در این دیدار آرتور روی نیمکت ذخیره ها حضور داشت.

امشب رویارویی دیگری میان بازیکنان بیانکونری، یعنی رونالدو و رابیو در بازی تیم های ملی پرتغال و فرانسه در رقابت های لیگ ملت ها برگزار خواهد شد. اما این همه بازی ها نیست. کولوسفسکی و سوئد در برابر کرواسی به میدان خواهند رفت درحالی که موراتا و اسپانیا در لیگ ملت ها در برابر سوئیس بازی خواهند کرد.