رابیو فاتح رویارویی ملی بازیکنان بیانکونری

خبرنگار: سجاد عبداللهی

آدرین رابیو دیشب به همراه فرانسه در ورزشگاه استادیو دا لوز در گروه ۳ سطح اول لیگ ملت ها در برابر پرتغال کریستیانو رونالدو با نتیجه ی ۱-۰ پیروز شدند و به صدر گروه رسیدند.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – لحظه کلیدی این بازی که تنها یک گل داشت درست پس از آغاز نیمه دوم رقم خورد، درست جاییکه آدرین رابیو در دقیقه ی ۵۳ پاس گل برتری را با ارسال سریع توپ برای انگولو کانته ارسال کرد. هم رابیو و هم رونالدو کل ۹۰ دقیقه را در نبرد دو تیم صدرنشین گروه در زمین حضور داشتند.

در جای دیگری در همین گروه دژان کولوسفسکی اولین گل ملی خود را برای سوئد در برتری ۲-۱ برابر کرواسی به ثمر رساند. گل دزآن گل اول بازی نیز بود. تیم میزبان در پایان نیمه اول برتری خود را با گل مارکوس دنیلسون دو برابر کرد. دنیلسون در ۸ دقیقه مانده به پایان بازی با یک گل به خودی کرواسی را به بازی برگرداند اما این گل تنها از سنگینی شکست کم کرد. کولوسفسکی ۷۴ دقیقه در بازی حضور داشت که این اولین برد سوئد در این گروه بود.

در گروه ۴ سطح اول لیگ ملت ها، آلوارو موراتا در نیمه دوم به زمین آمد و در این بازی اسپانیا با نتیجه ۱-۱ به تساوی دست یافت. مهاجم آتالانتا رمو فرولر گل اول بازی را در دقیقه ۲۶ به ثمر رساند و کاپیتان رئال مادرید و اسپانیا سرخیو راموس دو پنالتی از دست داد. در دقیقه ۸۹ بازی جرارد مورنو با یک گل دیر هنگام بازی را به تساوی کشید.

امشب رویارویی دیگری میان بازیکنان بیانکونری در گروه ۱ سطح اول لیگ ملت ها برگزار خواهد شد که در این بازی فدریکو برناردسکی در ترکیب ایتالیا در ساسولو میزبان وویچک شزنی و لهستان خواهد بود. قبل از آن، مریح دمیرال در ترکیب تیم ملی ترکیه در استانبول برابر میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ یعنی روسیه قرار خواهد گرفت.