پیرلو :”زمان کسب هماهنگی به اتمام رسید”

خبرنگار: سجاد عبداللهی

سرمربی یوونتوس آندره آ پیرلو تأکید کرد که زمان به منظور کسب هماهنگی برای بیانکونری به پایان رسیده و همچنین گفت که ماتیاس دلخیت از ابتدا در برابر کالیاری بازی خواهد کرد.

بانوی پیر آندره آ پیرلو را جایگزین مائوریتزیو ساری کرد. این مربی با وجود شکست ناپذیری در سری آ می گوید که بازیکنانش باید با سبک جدید خود را وفق دهند و تأکید کرد که رقابت ها از حالا برای ما شروع می شود.

بازیکنان از وقفه ی بازی های ملی بازگشته اند و سرمربی پیرلو گفت که بازیکنانی که کمتر برای تیم به میدان رفته اند در این دو هفته ممکن است اعتماد به نفس بیشتری به دست آورده باشند.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – گفته های آندره آ پیرلو در کنفرانس خبری بدین شرح است.

“نمی دانم که این مزیت ماست یا نه، آن ها واقعا بازیکنان قدرتمندی هستند.”

“شاید برخی از این بازیکن ها در هفته های اخیر کمتر بازی کرده باشند و بازی های ملی برای آن ها در جهت کسب اعتماد به نفس خوب بود.”

ما خوشحالیم که آن ها با انگیزه ای بالا برگشته اند و حالا برای بازی آماده هستند.”

پیرلو گفت که بازی در برابر کالیاری برای رشد بیانکونری حیاتی است و به بازیکنانش یادآوری کرد که زمان کسب هماهنگی تمام شده است.

“این بازی حیاتی است. ما از وقفه بازی های ملی بر می گردیم اما برای رشد خودمان به برد در این بازی نیاز داریم. حالا رقابت ها برای ما شروع خواهد شد. دوره گذر تمام شده و ما باید ۱۰ بازی را انجام دهیم و آخرین آن ها قبل از کریسمس است. از فردا من می خواهم روحیه جنگندگی جدیدی در تیم ببینم.”

سرمربی پیرلو انتظار بازی راحتی را در برابر شاگردان اوزه بیو دی فرانچسکو ندارد .

“آن ها تیم بسیار خوبی هستند که توسط مربی ای عالی هدایت می شوند. دی فرانچسکو اشتیاق فراوانی را به تیم تزریق کرده و بازی تیم را به خوبی توسعه داده چه در حالت سه دفاعه و چه در حالت چهار دفاعه.”

“آن ها بازیکنان خوب و با تجربه ای هم در خط میانی و هم در خط حمله دارند. این بازی مهم و دشوار خواهد بود اما ما نباید به نتیجه توجه کنیم. بلکه باید بر بازی خودمان تمرکز کنیم و سعی کنیم بهترین نمایش را از خود ارائه دهیم.”

“من می خواهم تیمی را ببینم که می خواهد به هر شکلی که شده نتیجه را به دست بیاورد. ما باید عطش و اشتیاق لازم برای بردن هر بازی را داشته باشیم و از هیچ جزئیاتی چشم پوشی نکنیم. چیزی که یووه در این سال ها همواره انجام داده است.”

مربی تأکید کرد که الکس ساندرو و ماتیاس دلیخت از مصدومیت بهبود پیدا کرده اند اما تنها حضور بازیکن مدافع وسط هلندی را در ترکیب ابتدایی بازی در برابر روسوبلو تأیید کرد.

“آن ها خوب هستند. دلیخت مدتی است که با ما تمرین می کند و سپس ما منتظر جواب پزشک ارتوپد باشگاه بودیم و حالا همه چیز خوب است. او آماده ی بازی می باشد.

“الکس ساندرو هفته گذشته با ما تمرین کرد، کمی بیشتر طول می کشد تا او به ترکیب اضافه شود اما او در لیست نفرات تیم قرار می گیرد.”

با بازگشت مدافعین، پیرلو امیدوار است که بتواند آزمودن بازیکنان را تمام کند، همان کاری که در مورد دنیلو در هفته های اخیر انجام داد.

“من امیدوار هستم که این آزمون ها تمام شده باشند. من فرصت این را داشتم که با بازیکنانی که تمایل زیادی به صحبت و انجام تغییرات تکنیکی و تاکتیکی دارند کار کنم و این واقعا خوشایند بود. سپس بسته به بازی ممکن است همیشه چیزی تغییر کند برخی حرکات توسط برخی افراد، اما بیایید از ابتدا با دیدی پر انرژی و مثبت جلو برویم.”

سرمربی یوونتوس آندره آ پیرلو به تحسین آلوارو موراتا پرداخت کسی که پس از بازگشت به استادیوم آلیانز در ماه اکتبر تأثیر گذار بوده است.

“او بازیکن بسیار خوبی است به همین دلیل او را به تیم آوردیم. او دوباره اعتماد به نفس و پیوستگی را که در لندن و مادرید فاقد آن بود به دست آورده است. ما ارزش او را می دانیم و او را به خوبی حفظ خواهیم کرد و بهترین شرایط را برایش فراهم می کنیم.”