حرکت بیانکونره در مسیر برد در جام حذفی

خبرنگار: سجاد عبداللهی

تیم بانوان یوونتوس در ابتدای رقابت های جام حذفی ایتالیا در این فصل به پیروزی دست یافت.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – برتری ۴-۱ در برابر پینک باری سه امتیاز را در گروه E که تیم کامپانیایی پومیلیانو هم در خود جای داده برای یووه به همراه آورد. بیانکونره از ابتدای بازی تهاجمی کار کرد و به گل زود هنگام دست پیدا کرد. ماریا آلوز از سمت راست حرک کرد و توپ را برای باربارا بونانسه آ ارسال کرد و این بازیکن در دقیقه ۴ توپ را وارد دروازه کرد. ماریا آلوز نشان داد که از همان ابتدا می تواند به سمت چپ دفاع پینک باری نفوذ کند و تنها چهار دقیقه بعد نام خود را در فهرست گلزنان بازی ثبت کرد. پاس در عمق عالی از آناهیتا زمانیان به ماریا آلوز رسید که بدون اشتباه از سد ربکا دی فرونزو در دروازه پینک باری عبور کرد.

تبدیل پاس گل دهنده به گلزن قطعا تم این بازی بود و زمانیان این روند را ادامه داد. او با ضربه ای بسیار محکم از راه دور که به داخل تیر افقی دروازه برخورد کرد و وارد دروازه شد یووه را تنها پس از ۱۵ دقیقه ۳-۰ پیش انداخت. شاگردان ریتا گوآرینو به فشار آوردن به حریف ادامه دادند و پینک باری سعی داشت این حملات را خنثی کند. اگرچه پس از سلطه ی یووه در ابتدای بازی در نیمه اول، تیم میزبان توانست تا پایان ۴۵ دقیقه همین نتیجه را حفظ کند و مانع گلزنی دوباره یووه شود.

نیمه دوم هم مانند نیمه اول با یک گل شروع شد اما این بار این پینک باری بود که به گل رسید. مانند گل اول یووه، امیلی هلموال از فاصله نزدیک دروازه دوریس باچیک که در این بازی در دروازه یوونتوس قرار داشت را روی ارسالی زمینی از سمت راست باز کرد. تیم میزبان روی ضد حمله صاحب موقعیت شد و باچیک توانست با واکنشی عالی توپ را از بالای دروازه به بیرون بفرستد.

ترس از باری به زودی کاهش یافت و بونانسه آ خود را در موقعیتی خوب قرار داد و با دریبل زدن آخرین مدافع توپ را به گوشه پایین سمت چپ دروازه فرستاد تا گل دوم خود و گل چهارم تیمش را پس از گذشت یک ساعت از زمان بازی به ثمر برساند. این تمام اتفاقات بازی بود و یووه سه امتیاز ارزشمند را به دست آورد و خود را در کوپا ایتالیا بالاتر برد.