مصاحبه ها بعد از پیروزی برابر کالیاری

خبرنگار: سجاد عبداللهی

یووه با برتری عالی برابر کالیاری در سری آ در شنبه شب به مسیر پیروزی خود برگشت. دبل کریستیانو رونالدو یوونتوس را به حق خود در این بازی رساند. یووه در این مسابقه با نمایشی تهاجمی و زیبا بر بازی مسلط بود.

پس از بازی آندره آ پیرلو، خوان کوادرادو و ماتیاس دلیخت نظرات خود را با رسانه ها در میان گذاشتند.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – گفته های آن ها به شرح زیر می باشد.

آندره آ پیرلو

“امروز تسلط بر بازی برای ما مهم بود. این دقیقا همان چیزی بود که برای قوی تر کردن باور خودمان به آن احتیاج داشتیم. ما کیفیت بالایی داریم و اگر بخواهیم که کاملا بر بازی مسلط باشیم باید توپ را به سرعت به گردش در بیاوریم. امروز این کار را به خوبی انجام دادیم و بازیکنانم از بازی خود لذت بردند.”

“شروع دوباره پس از وقفه بازی های ملی همواره دشوار است اما ما امشب از ابتدای بازی شاداب بودیم. با ذهنیت درستی به زمین رفتیم زیرا این نمایشی بود که ما به آن احتیاج داشتیم و می خواستیم این بازی را ببریم.”

“آرتور دقیقا همان بازیکنی است که انتظار آن را داشتیم. او از لیگ دیگری به اینجا آمده پس طبیعتا مدتی زمان می برد تا در اینجا جا بیفتد. در حال حاضر او خیلی خوب بازی می کند و برای ما بازیکنی کلیدی است به ویژه وقتی عقب تر از او بازی بگیریم. او بازیکنی مطمئن است و همیشه بهترین گزینه را انتخاب می کند. پائولو دیبالا در روز های اخیر به خوبی تمرین کرده و وقتی به بازی آمد کاملا سرحال به نظر می رسید.”

مصاحبه ها بعد از پیروزی برابر کالیاری

خوان کوادرادو

“من خوشحالم زیرا خوب بازی کردیم. می توانستید ببینید که چقدر مصمم هستیم و چقدر می خواستیم که این بازی را ببریم. ما از بالا پرس کردیم و این کار بازپس گیری توپ و انجام بازی خودمان را راحت تر کرد. ما امروز از بازی لذت بردیم و می توانستیم چند گل دیگر هم بزنیم اما موضوع مهم این است که نتیجه را به دست آوردیم.”

“ما هنوز در حال شناخت همدیگر هستیم زیرا بازیکنان جدید زیادی به تیم اضافه شده اند اما داریم خصوصیات مربی جدید را می فهمیم. ما باید در هر بازی طوری بازی کنیم که انگار بازی فینال است زیرا در نهایت چیزی که واقعا اهمیت دارد نتیجه است.”

“من افتخار می کنم که بازوبند کاپیتانی را امروز به بازو بستم. سال هاست که اینجا هستم و همیشه سعی کردم که تمام توانم را برای بازی بگذارم اما ما کاپیتان های با بازوبند و بدون بازوبند زیادی در این تیم داریم.”

بمصاحبه ها بعد از پیروزی برابر کالیاری

ماتیاس دلیخت

“من بسیار خوشحالم که برگشته ام به ویژه به این خاطر که امروز خیلی خوب بازی کردیم. ما به خاطر کلین شیت هم خیلی خوشحالیم. از لحاظ فیزیکی الآن وضعیت خوبی دارم. در دو ماه گذشته من تلاش زیادی کردم تا به جایی که الآن هستم برسم.”

“آندره آ پیرلو مربی ای بسیار مدرن است. او می خواهد که ما خط دفاع را بالاتر ببریم و از بالا تیم حریف را پرس کنیم. این سبک فوتبالی است که من خیلی دوست دارم.”