هدف قطعی کردن صعود می باشد. این پیام اصلی کنفرانس خبری امروز میان صحبت های مربی تیم آندره آ پیرلو و شزنی بود که هر دو درباره ی بازی فردا در لیگ قهرمانان در استادیوم آلیانز با خبرنگاران صحبت کردند.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – در اینجا به صحبت های این دو اشاره می کنیم.

کنفرانس خبری قبل از بازی با فرانس واروش

آندره آ پیرلو

“ما باید به بهترین شکل ممکن به این بازی نگاه کنیم. از دست دادن تمرکز مجاز نیست. ما می خواهیم صعودمان را هر چه زودتر قطعی کنیم. ما در خط دفاع چند غایب داریم. بقیه ی بازیکنان برای بازی آماده هستند و آن هایی که آماده تر باشند در زمین قرار خواهند گرفت. دیبالا به تدریج دارد به شرایط آمادگی و آرمانی خود بر می گردد. این کار به زمان لازم نیاز دارد.”

“فردا خواهیم دید که او از ابتدا بازی خواهد کرد یا نه. فردا بازی تعیین کننده ای است. در حال فکر کردن به راه حل های مختلف برای خط حمله هستیم. ما سعی می کنیم همزمان از دیبالا، کریستیانو و آلوارو موراتا استفاده کنیم.”

“قطعی کردن صعود در بازی فردا اهمیت زیادی خواهد داشت زیرا فرصت استراحت را برای بازیکنانی که از ابتدای فصل بیشتر بازی کرده اند فراهم می کند. برناردسکی در بازی شنبه خیلی خوب کار کرد. او باید به روندی یکنواخت برسد و با شرایط بازی ارتباط برقرار کند.”

کنفرانس خبری قبل از بازی با فرانس واروش

وویچک شزنی

“ما برای یوونتوس بازی می کنیم. کسب انگیزه برای بازی فردا دشوار نخواهد بود. من فکر نمی کنم مشکل افت انرژی داشته باشیم. ما انتظار بازی دشواری را در برابر حریفی سرسخت داریم. هرکاری لازم است باید برای کسب سه امتیاز انجام می دهیم. من فکر می کنم که بازیکنان حریف خیلی سریع و تکنیکی هستند. بهترین عملکرد خود را برای محدود کردن آن ها انجام می دهیم. مربی رابطه ی خوبی با تیم برقرار کرده است. این ایده ی فوتبال مدرن است و ما واقعا این فلسفه ی بازی را دوست داریم.”