پیرلو :”رونالدو خسته بود”

خبرنگار: سجاد عبداللهی

سرمربی یوونتوس آندره آ پیرلو اعلام کرد که در بخش دفاعی تیم خود برای بازی با بنونتو تغییراتی ایجاد خواهد کرد و این که کریستیانو رونالدو به دلیل خستگی در حال استراحت است.

بانوی پیر برای بازی با بنونتو در ورزشگاه چیرو ویگوریتو در سری آ به بنونتو سفر کرده است. سرمربی پیرلو اعلام کرد که برای استراحت دادن به الکس ساندرو ترکیب دفاعی خود را تغییر خواهد داد.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – آندره آ پیرلو در گفتگو با تلویزیون یوونتوس اظهار داشت:

“ترکیب دفاعی یکسان نخواهد بود زیرا الکس ساندرو دو ماه بازی نکرده و کمی خسته است اما با ما به بنونتو خواهد آمد.”

“خوش شانس هستیم که لئوناردو بونوچی برگشته و با گروه تمرین کرده است. کریستیانو به دلیل اینکه بعد از بازی های زیاد کمی خسته بود و برنامه نداشتیم او را به بنونتو بیاوریم در حال استراحت است.”

“آرون رمزی از مصدومیتی عضله ای در بازی این هفته در چمپیونزلیگ به میادین بازگشت و ۷ دقیقه آخر در پیروزی ۲-۱ برابر فرانس واروش در زمین حضور داشت. من او را به عنوان یک هافبک تهاجمی می بینم. او مرا غافل گیر کرده است. بازیکن باهوشی است که در هر شرایطی جاگیری خوبی انجام می دهد. نظر من به این دلیل است که او در یافتن فضا های بازی بسیار خوب است.”

او همچنین در مورد اسطوره ی ناپولی و آرژانتین، مارادونا که چهارشنبه درگذشت صحبت کرد.

“او الگوی تمام ما بچه هایی بود که می خواستیم فوتبال بازی کنیم. من جام جهانی ۱۹۸۶ را که او با آرژانتین قهرمان شد به یاد دارم. من به حیاط می رفتم و سعی می کردم همانطوری که او با دریبل کردن همه ی بازیکنان انگلستان گلزنی کرد، گل بزنم. این خاطره ای فراموش نشدنی از بازیکنی است که برای همیشه در تاریخ فوتبال باقی خواهد ماند. من این شانس را داشتم که چند بار با او ملاقات کنم، همچنین من عکس یادگاری با او در آلبومم دارم و از این بایت بسیارخوشحالم.”

مربی یوونتوس به صحبت درمورد بازی فردا در برابر بنونتو ادامه داد و گفت هم تیمی سابق او و مربی فعلی بنونتو فیلیپو اینزاگی عاشق فوتبال است.

پیرلو افزود:”بازی فردا بازی سختی خواهد بود. بنونتو تیم سرسختی است اما ما آماده هستیم. اینزاگی بلافاصله خود را زیر سؤال برد. او میلان را ترک کرد تا در سری سی شروعی دوباره داشته باشد. او عاشق فوتبال است و قطعا به خواسته هایش می رسد.”

“امسال بازی های سخت زیادی به دلیل فاصله کم بازی ها و مدت زمان کوتاه ریکاوری وجود دارد.”