ادای احترام حتی در بنونتو

خبرنگار: سجاد عبداللهی

یوونتوس و بنونتو در یکشنبه شب در ورزشگاه چیرو ویگوریتو به تساوی ۱-۱ رسیدند.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – آلوارو موراتا گل اول بازی را در دقیقه ۲۱ به ثمر رساند اما گل لتیسیا در پایان نیمه اول به معنی تقسیم امتیازات بود.

گل اول مسابقه توسط موراتا

بنونتو بازی را بهتر شروع کرد. شزنی ضربه ی باربا را در نزدیکی تیر اول مهار کرد بعد از ادای احترام به دیگو مارادونا در دقیقه ده که سکوت ورزشگاه را فرا گرفته بود ضربه سر خطرناک لاپادولا با فاصله ی کمی از بالای دروازه به بیرون رفت. اما با تمام تلاش، تیم میزبان نتوانست از پیش افتادن یوونتوس در دقیقه ۲۱ با ضربه ی زیبای موراتا جلوگیری کند. کیه زا پاس عالی رو به جلوی قطری برای موراتا که در سمت چپ محوطه ی جریمه بود ارسال کرد، او هم با تغییر جهت و فریب مدافع توپ را وارد دروازه کرد. چیزی نمانده بود تا دیبالا دقایقی بعد برتری را روی یک و دو با موراتا دو برابر کند اما توپ او از کنار دروازه به بیرون رفت.

لتیسیا گل تساوی را در پایان نیمه اول به ثمر رساند

بنونتو درست قبل از پایان نیمه اول با فشار آوردن بر خط دفاع یوونتوس به دنبال گل تساوی بود. شزنی دو مهار موفق پشت سر هم داشت اما در آخرین موقعیت خلق شده در نیمه اول زمانی که لتیسیا ضربه والی به سمت دروازه زد کاری از دست او بر نیامد و توپ وارد گوشه پایین دروازه شد.

در نیمه دوم هم تلاش دو تیم نتیجه ای در بر نداشت

تیم فیلیپو اینزاگی در ابتدای نیمه دوم هم قوی ظاهر شد و با ضربه زاویه دار ایمپورتا که با سرعت از مقابل شزنی به بیرون رفت دروازه یووه را تهدید کرد. کولوسفسکی، بنتانکور و برناردسکی بجای رمزی، آرتور و کیه زا به میدان آمدند. در دقیقه ۸۶ بازی مونتیپو با مهار توپ توسط نوک انگشتان خود مانع گلزنی دیبالا شد. هر دو تیم به دنبال گل برتری در دقایق پایانی بودند اما هیچ یک نتوانستند قفل دروازه یکدیگر را باز کنند. گفتنی است که آلوارو موراتا در ثانیه های آخر بازی به علت اعتراض زیاد به داور دیدار پس از سوت پایان از بازی اخراج شد و بدین ترتیب بازی دربی شهر تورین را از دست داد.

بنونتو: مونتیپو، لتیسیا، گلیک، کالدیرولا، باربا، هتمای، اسکیاتارلا، ایمپورتا، یونیتا، کاپراری، لاپادولا.

نیمکت نشینان: منفردینی، لوکاتلی، عبدالله، آندرس تلو، مجو، تویا، روبرتو اینسینیه، دی سریو، مونچینی، سائو، ماسلا، پاستینا.

یوونتوس: شزنی، کوادرادو، دنیلو، دلیخت، فرابوتا، کیه زا (برناردسکی دقیقه ۶۸)، آرتور (بنتانکور دقیقه ۶۲)، رابیو، رمزی (کولوسفسکی دقیقه ۶۲)، دیبالا، موراتا.

نیمکت نشینان: پینسولیو، گاروفانی، بونوچی، دراگوسین، الکس ساندرو، پورتانوا، مک کنی، بنتانکور، کولوسفسکی، برناردسکی.