مصاحبه های بعد از بازی با دیناموکیف

خبرنگار: سجاد عبداللهی

پس از پیروزی ۰-۳ مقابل دیناموکیف، آندره آ پیرلو، لئوناردو بونوچی، آلوارو موراتا  و فدریکو کیه زا در مورد بازی انجام شده صحبت کردند.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – گفته های آنان به شرح زیر است:

آندره آ پیرلو

“من از رویکرد بازیکنانم که توانستند به خوبی نتیجه را حفظ کنند راضی هستم. شما نمی توانید همیشه توپ را در اختیار داشته باشید و بنابراین ممکن است مجبور شوید چند دقیقه هم دفاع کنید. ما باید به شکل یک تیم بازی می کردیم و به خودمان افکار مثبت می دادیم.”

موراتا؟ “ما او را به خوبی می شناسیم. او وقتی خیلی جوان بود به یووه آمد و مسیر رشد بسیار مهمی از نظر ذهنی داشت. او خوشحال است که جزئی از گروه است و ما خوشحالیم که او را همراهمان داریم.”

گل کیه زا؟ “من برای فدریکو خوشحالم، او به گلزنی نیاز داشت و خوب بازی کرد. بازی با بارسلونا یکی از بازی هایی است که آن ها خود را برای آن آماده می کنند. بازی آسانی نخواهد بود اما ما به آنجا می رویم تا فوتبال خودمان را بازی کنیم اما نباید فراموش کنیم که قبل از آن ما دربی را پیش رو داریم و الآن باید بر روی این بازی تمرکز کنیم.”

لئوناردو بونوچی

“ما می خواستیم ببریم تا جایگاه خودمان را قاطعانه تر کنیم و انگیزه های جدیدی پبدا کنیم. در ۱۵ دقیقه آخر نیمه اول کمی پایین تر بازی کردیم اما بجز حرکتی که چیزی نمانده بود تیم حریف بازی را به تساوی بکشد، بازی خوبی را ارائه دادیم. برای صدرنشینی در این گروه باید در بارسلونا سه گل به ثمر برسانیم و این کار آسان نخواهد بود اما ما به آنجا می رویم تا بازی عالی را انجام دهیم و به مسیر رشد خودمان ادامه دهیم. کمترین هدف بخش ابتدایی فصل گذر از مرحله ی گروهی این رقابت ها بود و ما این کار را انجام دادیم و حالا تلاش می کنیم که پیشرفت کنیم. می دانیم که در مسیر درستی هستیم و سعی می کنیم عطش و توانایی لازم برای گرفتن نتایج مهم را در خودمان بیابیم. مسیری که تا اینجا در لیگ پیموده ایم قدرت ما را نشان نمی دهد اما من انگیزه ی زیادی در همه برای پیشرفت می بینم.”

گل ۷۵۰ رونالدو؟ “ما رکورد های او را تقریبا در همه ی بازی ها جشن می گیریم و تنها می توانیم از اینکه بخشی از دوران فوتبالی فوق العاده او هستیم خوشحال باشیم.”

آلوارو موراتا

“برگشت هرچه سریعتر به دور پیروزی مهم بود. رعایت نکردن برخی جزئیات سبب شدند که ما گل هایی بخوریم که می توانستیم از آن ها جلوگیری کنیم. ما فقط باید محتاط تر باشیم. بازیکنان جدید زیادی وجود دارند و باید با این شرایط تطبیق پیدا کنیم اما زمانی نداریم زیرا ما در تیم بزرگی بازی می کنیم و نباید امتیازات مهم را از دست بدهیم.”

فدریکو کیه زا

“من بابت این گل خوشحال هستم. من این حرکات را تقریبا هر روز در تمرین انجام می دهم. مربی از ما می خواهد که تمام کننده باشیم و گل بزنیم. این فوتبال مدرن است. من باید پیشرفت کنم و کاری را که می دانم باید چطور انجام دهم و مربی از من می خواهد به انجام برسانم.”