پیروزی قاطع یووه در برابر دینامو

خبرنگار: سجاد عبداللهی

یوونتوس با تسلط بر بازی در مقابل دیناموکیف در ورزشگاه آلیانز و در بازی ما قبل آخر خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان به پیروزی سه بر صفر دست یافت.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – فدریکو کیه زا در نیمه اول قفل دروازه را گشود، سپس رونالدو و موراتا نتیجه را قاطعانه تر کردند.

کیه زا گل اول بازی را به ثمر رساند

یووه با پرس شدید از همان ابتدا بر بازی تسلط یافت. مک کنی اولین بازیکنی بود که با ضربه سر خود در دقیقه ۱۷ بوشکان را وادار به واکنش کرد تا توپ را در نزدیکی تیر دروازه دفع کند. بیانکونری تنها ۴ دقیقه بعد توانست به موقعیتی عالی دست یابد. الکس ساندرو سانتری عالی به داخلی محوطه ی جریمه انجام داد که به کیه زا رسید و این بازیکن هم با ضربه سر توپ را وارد دروازه کرد. این بازیکن برزیلی با ثبت دومین پاس گل خود در این بازی با رساندن توپ به رونالدو فاصله ای نداشت. بازیکن پرتغالی با ضربه ای محکم تیر افقی دروازه را به لرزه درآورد. اولین تهدید دینامو پنج دقیقه مانده به پایان نیمه اول شکل گرفت؛ جایی که تسیانکوو توپ را دریافت و به سمت دروازه شلیک کرد اما این ضربه به زیبایی توسط شزنی مهار شد.

CR750

ریتم بازی در نیمه دوم آرام شده بود و اولین مهار بوشکان روی حرکت بازیکنان یوونتوس در دقیقه ۵۴ اتفاق افتاد که او با نوک انگشتان خود توپ رونالدو را از بالای دروازه به بیرون فرستاد. اما یوونتوس به گل دوم خود در این بازی زمانی که رونالدو از فاصله ی نزدیک ۷۵۰ مین گل خود را به ثمر رساند دست یافت. کیه زا توپ را ارسال کرد، بوشکان توپ اول را دفع کرد که در برگشت روی پای موراتا ننشست و توپ به بازیکن پرتغالی رسید تا دروازه را باز کند.

موراتا گل سوم را به ثمر رساند

هیچ شکی در مورد تسلط کامل بیانکونری بر بازی وجود نداشت و این تیم توسط موراتا به گل سوم هم دست یافت. بازیکن اسپانیایی با آرامش کامل گلزنی کرد. او مدافع را فریب داد و توپ را وارد دروازه کرد. آخرین موقعیت بازی به دینامو رسید که ضربه ی لاندف به زیبایی توسط شزنی دفع شد.

یوونتوس: شزنی، دمیرال (دراگوسین دقیقه ۶۸)، بونوچی (دنیلو دقیقه ۶۲)، دلیخت، الکس ساندرو، کیه زا (کولوسفسکی دقیقه ۷۵)، بنتانکور، مک کنی، رمزی (برناردسکی دقیقه ۶۲)، موراتا، رونالدو

نیمکت نشینان یوونتوس: پینسولیو، آرتور، دیبالا، دنیلو، کوادرادو، رابیو، برناردسکی، دا گراچا، دراگوسین، فرابوتا، پورتانووا، کولوسفسکی

دیناموکیف: بوشکان، کدزیورا، پوپف، زابارنی، میکولنکو، شپلیو، سیدورچوک، شاپارنکو، سیگانکو، وربیچ، رودریگز

نیمکت نشینان دیناموکیف : نشچرت، بویکو، بالوتا، دپنا، لندو، آندریوسکی، گارماش، کاراوائو، کلیتون، سیروتا، سوپریاها.