مربی یوونتوس آندره آ پیرلو انتظار دربی دلاموله سخت در برابر تیم خوب تورینو را در روز شنبه دارد.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – بیانکونری در فصل ۲۰۲۱ – ۲۰۲۰ سری آ شکست ناپذیر باقی مانده است اما همچنان امتیاز کمتر از صدرنشین لیگ یعنی میلان دارد که بخشی از آن به دلیل تساوی غافل گیرکننده ی آخر هفته گذشته در برابر بنونتو می باشد.

آندره آ پیرلو در گفتگو با تلویزیون یوونتوس گفت:”این بازی برای هواداران هردو تیم دربی مهمی است. این بازی ای درگیرانه است.احساست زیادی در این بازی دخیل هستند.”

“من به اندازه ی کافی خوش شانس بودم تا بار ها بخشی از این بازی باشم، در آن پیروز شوم و گل های مهمی بزنم.”

بانوی پیر پس از پیروزی ۳-۰ در برابر دیناموکیف در لیگ قهرمانان به این بازی آمده و پیرلو امیدوار است.

او در ادامه گفت:”حالا ما سعی می کنیم که بخشی از قدرت خودمان را پس از بازی آن شب بازیابی کنیم. ما از نظر ذهنی برای این بازی مهم آماده می شویم.”

“تورینو تیم محکمی است و مربی خوبی دارد. آن ها فوتبالی بسیار فعال را با بازیکنان خوب خود در تمامی بخش ها بازی می کنند.”

آلوارو موراتا برای دو بازی محروم است و در لیست نفرات تیم برای بازی با گراناتا نخواهد بود.

سرمربی پیرلو در این باره گفت:”ما سعی خواهیم کرد تا محوطه ی جریمه را به بهترین شکل پر کنیم زیرا گل ها از این ناحیه به ثمر می رسند. با حضور آلوارو، ما بیشتر در محوطه ی جریمه حضور داریم در حالی که با بازیکنانی که فردا بازی خواهند کرد سعی می کنیم از بیرون به این ناحیه برسیم.”

فدریکو کیه زا اولین گل خود را برای یوونتوس در جریان بازی این هفته به ثمر رساند و آندره آ پیرلو اقرار کرد که وفق یافتن این بال کناری سابق فیورنتینا کمی زمان برد.

آندره آ پیرلو افزود:”من انتظارات زیادی از کیه زا دارم. او آن ها را به خوبی انجام می دهد. انتقال سریع از فیورنتینا به یوونتوس آسان نیست اما او بازیکن جوان بسیار خوبی است.”

“برای او زمان برد تا با تیم وفق پیدا کند، اما حالا او در حال پیشرفت است. با تمام بحث های پیرامون، او توانست قابلیت زیادی به تیم اضافه کند.”

دفاع ۱۸ ساله رادو دراگوسین ۲۱ دقیقه ی آخر بازی در برابر دیناموکیف را برای یووه بازی کرد و سرمربی پیرلو بازی این بازیکن جوان رومانیایی را تحسین کرد.

آندره آ پیرلو گفت:”او از نظر فیزیکی بسیار قدرتمند است. او بسیار جوان است و باید از نظر تکنیکی پیشرفت کند اما برای این کار زمان خواهد داشت و هر روز با قهرمانان بزرگی تمرین می کند.”