تولدت مبارک رئیس

خبرنگار: سجاد عبداللهی

۴۵ سال که ۱۱ سال آن را در ریاست یوونتوس به همراه عشقی بزرگ گذشته است.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – امروز تولد آندره آ آنیلی است و مطمئنیم که او نمی توانست هدیه ای بهتر از پیروزی در دربی دلاموله از تیمش دریافت کند.

این داستانی است که از ثبت شاهکاری با کسب ۹ اسکودتی پیاپی و رسیدن به اهدافی دیگر در ایتالیا و اروپا صحبت می کند (کل جام های کسب شده در دوران او در یووه ۱۷ عدد هستند). همانطور که خودش دوست دارد همواره تکرار کند، این ها اهدافی هستند که در آینده جایگاه بهتری خواهند داشت.

آخرین مورد از این افتخارات اسکودتو کسب شده در جولای سال گذشته بود که در فصل و سالی پیچیده به دست آمد.

سالی پر از رنج و ترس را پشت سر گذاشتیم که در آن خاطرات و احساسات قدرتمندی برای هواداران که با وجود دوری بسیار نزدیک هستند به همراه داشت.

یووه ی آندره آ آماده ی مواجهه با چالش های فوتبالی جدید است. از طرف دیگر، تأکید رئیس از روز اول ریاست همواره نگاه به آینده بوده است. با او یووه دوباره اهمیت والایی را در زمین و بیرون از آن به دست آورد و این به لطف برندی می باشد که به دنبال ایده ها و حرکت های جسورانه ای مانند تولد هویتی مجازی در سال ۲۰۱۷ است.

گذشته، حال و آینده. جلوتر بودن از زمان. او برای گفتن این جمله به ما هدیه ایخواهد بخشید که  مهم ترین پیروزی، همانی است که هنوز به دست نیامده.

تولدت مبارک رئیس، از طرف همه ی ما.